شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 27 شهريور 1402 - 08:50

بدرقه شیما صفایی به بازی‌های آسیایی هانگژو

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان شیما صفایی نابغه تنیس روی میز همدان برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو بدرقه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، علی ضمیری معاون توسعه قهرمانی اداره ورزش، زهره ابوطالبیان رئیس هیات تنیس روی میز و جمعی از خانواده این رشته ورزشی، شیما صفایی قهرمان تنیس روی میز استان را برای حضور در بزرگ‌ترین رویداد ورزشی قاره کهن بدرقه کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این آئین گفت: مایه خرسندی است که تنیس روی میز استان در بازی‌های آسیایی نماینده دارد. قهرمانان این رشته ورزشی افتخار استان و کشور هستند که موفقیت‌های زیادی در چند سال اخیر کسب کرده‌اند.

علی حقیقی با بیان اینکه اولویت دستگاه ورزش حمایت از قهرمانان بزرگی مثل شیما صفایی است، عنوان کرد: کمیته مستعدین حضور در بازی‌های آسیایی از سال گذشته برنامه‌های خود را در دستور کار قرار داد تا قهرمانان استان را مورد حمایت قرار دهد.

وی با بیان اینکه نفرات اول تا سوم بازی‌های آسیایی از امتیازاتی مثل مسکن بهره خواهند برد، خاطرنشان کرد: قهرمانان ارزنده و بزرگ استان را در حد توان حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: ضمن اینکه براساس دستورالعمل وزارت ورزش، موضوع استخدام نفرات اول تا سوم بازی‌های آسیایی و المپیک نیز در دستگاه ورزش قابل انجام است.

وی با آرزوی موفقیت برای شیما صفایی در هانگژو تصریح کرد: امیدواریم این قهرمان نامی استان با دست پر به میهن بازگردد.
دفعات مشاهده : 48
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد