شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 27 شهريور 1402 - 00:46

تیم شهید نادری روستای تکه قهرمان جام شهدای رسانه و مسجد نهاوند شد

تیم شهید نادری روستای تکه قهرمان جام مینی فوتبال شهدای رسانه و مسجد شهرستان نهاوند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از هیات ورزشی روستایی و بازیهای بومی و محلی استان همدان،
عباس ترکاشوند رئیس هیئت ورزش روستای وبازی های بومی ومحلی شهرستان نهاوند گفت: نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال چمنی جام شهدای رسانه و مسجد شهرستان نهاوند گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روستای زرامین سفلی یادبود دو شهید رسانه شهرستان نهاوند و دومین کنگره ۸هزار شهید استان همدان به میزبانی روستای زرامین سفلی برگزار شد.
وی افزود: در اولین دوره جام مینی فوتبال چمنی شهرستان نهاوند که به یاد شهدای رسانه شهرستان نهاوند شهیدان الله مراد نادری و رضا سوری همچنین ۳۲ شهید سرافراز روستای زرامین سفلی و در راستای کنگره ۸ هزار شهید استان همدان و شهرستان نهاوند برگزار شد ۶ تیم شرکت کردند.
ترکاشوند افزود: در این دوره از مسابقات تیم مینی فوتبال شهید الله مراد نادری روستای تکه در دیدار فینال با نتیجه ۲ بر ۱ تیم شهدای دهیاری روستای زرامین سفلی را برد و تیم شهدای ورزشکار زرین دشت یک بر صفر تیم شهدای فوتبالیست نهاوند را شکست داد.
رئیس هیئت ورزش روستای وبازی های بومی ومحلی شهرستان نهاوند بیان کرد: در این دوره از مسابقات تیم های شهدای رسانه و شهدای زرامین سفلی به صورت مشترک به عنوان تیم اخلاق معرفی شدند.
وی گفت: هدف از برگزاری اولین دوره جام شهدای رسانه و مسجد شناخت نونهالان و نسل نوجوان از شهدای رسانه و آشنایی با شهدای مسجدی بود.
ترکاشوند افزود: این دوره از مسابقات به مدت یک روز و همزمان با برگزاری یادواره ۳۲ شهید سر افراز روستای زرامین سفلی و با کمک شورای اسلامی و دهیاری این روستا بسیج رسانه نهاوند و هیئت ورزش روستای وبازی های بومی ومحلی شهرستان در راستای دومین کنگره ۸هزار شهید استان همدان برگزار شد.
دفعات مشاهده : 28
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد