شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 26 شهريور 1402 - 11:28

نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال بانوان کشور از فردا در همدان آغاز می شود

ناصرنژاد گفت: نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان در بخش بانوان از فردا با رقابت 450 ورزشکار و مربی در قالب 32 تیم برتر استان‌های کشور در بخش بانوان به میزبانی دانشگاه آزاد همدان آغاز خواهد شد، رقابت‌هایی که حکم انتخابی تیم ملی را دارد و برترین‌ها راهی جام جهانی بحرین می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس کمیته مینی فوتبال همدان در این باره گفت: همدان از فردا میزبان نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال (جام ایرانیان) کشور در بخش بانوان است و 450 بازیکن و مربی از استان‌های مختلف کشور در این پیکارها حضور خواهند یافت.

میثم ناصرنژاد افزود: با هماهنگی صورت گرفته بین هیأت ورزش‌های همگانی استان همدان و فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور و حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، افتخار این میزبانی نصیب همدان شد.

وی بیان کرد: این رقابت‌ها برای نخستین بار و با حضور تیم‌های قهرمان استان‌های مختلف کشور به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

ناصرنژاد اضافه کرد: نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان کشور 26 تا 31 شهریورماه جاری برگزار می‌شود و باعث افتخار است که مدیریت دستگاه ورزش و جوانان و ریاست هیأت ورزش‌های همگانی استان همدان حمایت همه جانبه از این میزبانی دارند.

رئیس کمیته مینی فوتبال استان همدان افزود: امروز تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات در دانشگاه آزاد اسلامی همدان محل برگزاری بازی‌ها پذیرش می‌شوند و نشست‌های هماهنگی اعم از فنی و داوری نیز امشب برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: بهترین امکانات را در حد توان برای میزبانی شایسته از تیم‌های شرکت کننده، داوران و سایر عوامل اجرایی مهیا کرده ایم و فارغ از رقابت تیم ها، در تلاش هستیم تا روزهای خوش را برای آنها فراهم سازیم.

ناصرنژاد یادآور شد: 20 داور مینی فوتبال بانوان وظیفه قضاوت در این دوره از مسابقات را برعهده دارند ضمن اینکه با موافقت فدراسیون، همدان با 2 تیم در این رویداد شرکت خواهد داشت.

وی مینی فوتبال را جزو یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ ورزش کشور عنوان کرد و گفت: مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان در همدان در قالب چهار زمین چمن طبیعی برگزار می‌شود و تماشای این پیکارها برای بانوان آزاد است.
دفعات مشاهده : 39
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد