شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 خرداد 1402 - 07:33

نماینده ولی فقیه در استان همدان :
هرچه از مجموعه ورزش و جوانان حمایت شود آسیب‌ها در جامعه کمتر خواهد شد

آیت الله شعبانی موثق خواستار حمایت از دستگاه ورزش و جوانان شد و افزود: مجموعه ورزش و جوانان مجموعه ای بسیار بزرگ و گسترده و تاثیر گذار در جامعه محسوب می شود و هر چه از مجموعه حمایت شود، آسیب‌ها نیز در جامعه کمتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با مدیرکل ورزش جوانان استان تصریح کرد: امروز بی‌تحرکی و بیماری‌های ناشی از زندگی شهری، سلامت بسیاری از شهروندان را تهدید می‌کند از این‌رو باید از ظرفیت همه دستگاهها برای خلاقیت بخشی در انجام ورزش های همگانی متناسب با زندگی شهری بهره مند شد.

وی افزود: ورزش های قهرمانی و حرفه ای موجب کسب افتخار ملی هستند اما به سبب نقش ورزش های همگانی در سلامت فردی و اجتماعی جامعه ، باید نسبت به ارتقاء جایگاه آن در کشور و نیز تبدیل آن به یک فرهنگ عمومی توجه شود و بسترهای مناسبی که با شئونات همراه باشد، باید توسط مسئولان فراهم شود

آیت الله شعبانی موثق خواستار تکمیل پروژه‌های ورزشی در شهر و روستاها شد و افزود: تکمیل پروژه‌های ورزشی در شهر و روستاها که سال‌ها است که آغاز شده و نیمه کاره بوده اند قابل تقدیر است و باید روند تکمیل پروژه های عمرانی پرشتاب تر از گذشته باشد.

وی خواستار حمایت از دستگاه ورزش و جوانان شد و افزود: مجموعه ورزش و جوانان مجموعه ای بسیار بزرگ و گسترده و تاثیر گذار در جامعه محسوب می شود و هر چه از مجموعه حمایت شود، آسیب‌ها نیز در جامعه کمتر خواهد شد.

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فرهنگی باید در اختیار جوانان قرار گیرد، افزود: این مکان‌ها با مدیریت صحیح می‌تواند محلی برای تفریح جوانان و خانواده‌ها باشد و با در اختیار گذاشتن این مراکز گامی مثبتی برای حضور نسل جوان و تفریح آن‌ها برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه سیاست‌های ما باید به سمت حمایت از جوانان حرکت کند، تصریح کرد: ازدواج و تشکیل خانواده در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما جایگاه ارجمند و بلندی دارد و سیاست‌ها به نحوی باشد که ازدواج برای جوان تبدیل به یک معضل نشود

دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد