شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 خرداد 1402 - 07:10

مدیرکل ورزش جوانان استان در دیدار نماینده ولی فقیه در استان همدان:
تکمیل پروژه های ورزشی در اولویت های دستگاه ورزش و جوانان است

حقیقی با تاکید بر اهمیت جایگاه ورزش در استان اظهار کرد: با توجه به ورزشکار بودن و ورزش دوست بودن مردم استان ، تکمیل پروژه های ورزشی یکی از اولویت های مهم استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش جوانان استان، مدیرکل ورزش جوانان استان در دیدار نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اهمیت جایگاه ورزش در استان اظهار کرد: با توجه به ورزشکار بودن و ورزش دوست بودن مردم استان ، تکمیل پروژه های ورزشی یکی از اولویت های مهم استان است.

وی افزود: چندین پروژه عمرانممی از جمله چند استخر ورزشی امسال در شهرستان های استان به بهره برداری می رسد و در اختیار جوانان و علاقمندان به ورزش قرار خواهد گرفت.

علی حقیقی با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد بازوان توانمند ما در حوزه جوانان هستند، افزود: با برگزاری دوره های هم دانش افزایی برای سمن ها بدنبال جذب جوانان بیشتر در این راستا هستیم.

وی با اشاره به نقش مهم ستادهای ساماندهی امور جوانان در پیشبرد و پیگیری مشکلات جوانان گفت: برگزاری ستاد های ساماندهی جوانان در تمام شهرستانها امسال به طور ویژه در دستور کار است و نسبت به گذشته جلسات منظم و با برنامه تر برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، گفت: در ابتدای امسال مراسم تقدیر و تجلیل از ورزشکاران فرا ملی پس از ۳ سال وقفه با حضور مسولان استان برگزار شد و از 129 داور، مربی و قهرمان فذا ملی استان تجلیل شد.

مدیرکل ورزش جوانان استان با اشاره به افتخارآفرینی بانوان همدانی گفت: ورزش بانوان در کنار ورزش آقایان از اولویت های دستگاه ورزش است و خوشبختانه ورزش بانوان در کسب مدال آوری جایگاه خوبی در کشور دارد.
دفعات مشاهده : 95
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد