شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 11 خرداد 1402 - 13:06

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان در بین دستگاه های اجرایی استان برتر شد

ارزیابی روابط های دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ برگزار شد و روابط عمومی‌ اداره کل ورزش وجوانان استان همدان توانست رتبه برتر دستگاهای اجرایی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، ارزیابی روابط های دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ برگزار شد و روابط عمومی‌ اداره کل ورزش وجوانان استان همدان توانست رتبه برتر دستگاهای اجرایی را به خود اختصاص دهد.

عصر روز گذشته مدیرکل روابط عمومي استانداری و جمعی از مدیران روابط عمومي دستگاههای اجرایی و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همدان با حضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان لوح تقدیری که به امضای استاندار محترم رسیده را به مدیر و کارکنان روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان اعطا کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مراسم گفت: امروزه روابط عمومی‌ها کار بسیار دشوار و سنگینی بر عهده دارند و باید با جهاد تبیین در جامعه امیدآفرینی کنند.

حقیقی ادامه داد: حرکت روابط عمومی‌ها، نوعی جهاد تبیین است که باید در مسیر امیدافرینی در جهت تبیین گام بردارند و پلی بین دستگاه ها و شهروندان باشند.

وی با بیان این که طرح انتقادهای سازنده و دلسوزانه نقش مهمی در رفع مشکلات و خدمت به توسعه ورزش دارد، افزود: در ورزش همدان ظرفیت‌های بالقوه خوبی در تمامی رشته‌ها وجود دارد و تعامل روابط عمومی‌ها با خبرنگاران زمینه ساز اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی این ظرفیت‌هاست.

وی با تقدیر از تلاش های مجموعه روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت: روابط عمومی قدرتمند، رشد سازمان را تضمین می‌کند و خوشبختانه روابط عمومی اداره کل ورزش همواره پویا و موفق بوده است.

خوش گفتار مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان در این نشست گفت: با توجه به نگاه بلند و تاکید مدیر ارشد اجرایی استان مبنی بر تبیین عملکرد و دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم با بهره مندی از همه ظرفیت های موجود برای انجام این مهم تلاش خواهیم کرد.
دفعات مشاهده : 77
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد