شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 10 خرداد 1402 - 09:38

مربیان و معلمان ورزش در جهاد تبیین نقش مهمی دارند

علی حقیقی تصریح کرد: با توجه به ارتباط مربیان و معلمان تربیت بدنی با قشر نوجوان و جوان این افراد در راستای عملی سازی جهاد تبیین نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و باید نشست های برای مربیان ورزش برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در قرارگاه جهاد تبیین ورزش و جوانان که با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، شهرداری، بسیج ورزشکاران و معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان برگزارشد، اظهار کرد: جهاد تبیین از دوشاخه اصلی برخوردار است که هر دو شاخه، جوانان را کانون هدف خود قرار داده اند.

وی افزود: شاخه اول جهاد تبیین، بیان، ترویج و نشر موفقیت‌ها وتوفیقات نظام و انقلاب است که دارای جنبه کنشی و ایجابی است و شاخه دیگر دفع شبهات، تحریف‌ها، ابهامات و مقابله با کم ارزش جلوه دادن موفقیت‌ها و انحرافات است.

علی حقیقی تصریح کرد: از عمده‌ترین وظایف اداره‌کل ورزش و جوانان آن است که بتواند پرورش دهنده جسم و روح باشد و پرورش جسم با تنوع در رشته‌های ورزشی محقق می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: امروز دشمن با هدف گرفتن جوانان به دنبال این است تا سبک زندگی متفاوتی را بدون اینکه جوان ایرانی متوجه باشد برای او تعریف کند تا به هدف خود مبنی بر ناامید کردن جوانان و جدا کردن آنان از حاکمیت دست یابد.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر بحث جهاد تبیین اظهار کرد: نخستین توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، توصیه امید به آینده و نگاه خوش‌بینانه و امیدوار به آینده است که لازم است مورد توجه جدی قرار گیرد.

حقیقی ادامه داد: شناخت درست حقایق یعنی اینکه واقعیت‌ها را بشناسیم و بتوانیم بر اساس آن تحلیل درستی ارائه نماییم لذا لازم است در تشریح مستندات برای قشر جوان به صورت جذاب و قابل فهم عمل نماییم.

وی با اشاره به برگزاری رویداد ملی همنا در همدان، گفت: برنامه هایی همچون همنا باعث می‌شود جوان دیده شود، حرف بزند و شرایط موجود را نقد کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: با توجه به ارتباط مربیان و معلمان تربیت بدنی با قشر نوجوان و جوان این افراد در راستای عملی سازی جهاد تبیین نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و باید نشست های برای مربیان ورزش برگزار شود.
دفعات مشاهده : 81
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد