شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 08 خرداد 1402 - 11:00

مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان:
در انتقادها باید جوانب انصاف را رعایت کرد/ اجاره اماکن ورزشی برای ورزش همان شهرستان هزینه می‌شود

حقیقی با اشاره به اینکه باید در جامعه مطالبه گری صحیح و منطقی داشته باشیم و اگر در جامعه ما مطالبه گری نباشد امید در جامعه نابود می شود، عنوان کرد: اما مطالبات ما باید منصفانه باشد در انتقادها باید همه جوانب را در نظر گرفت و انصاف را رعایت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان، مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان در سفر به شهرستان رزن با فرماندار این شهرستان و روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان در این نشست گفت: در دولت مردمی سیزدهم، توزیع اعتبارات ورزشی و عمرانی براساس عدالت محوری، توجه به مناطق کمتر برخوردار روستایی، مرزی و همچنین نگاه توسعه ای مبتنی بر شاخصه های ارزیابی در حوزه ورزشکاران سازمان یافته، تیم های ورزشی، ملی پوشان، ساختار جمعیتی و تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان فعال خواهد بود.

وی با بیان اینکه بازگشتی اجاره اماکن ورزشی به هیات های ورزشی شهرستانی تعلق می‌گیرد، تصریح کرد: قطعا درآمد اماکن ورزشی اجاره داده شده صرفاً برای ورزش همان شهرستان هزینه می‌شود و هزینه آن در شهرستان دیگر هزینه نخواهد شد.

علی حقیقی با بیان اینکه به همراه همکاران شبانه‌روزی برای موفقیت ورزش استان در حال تلاش و پیگیری امور هستیم، افزود: به هیچ وجه اهل وعده های توخالی و شعار دادن نیستم و تا آنجا که بتوانم شبانه روزی برای توسعه ورزش استان تلاش خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه رونق و پیشرفت در زمینه‌های مختلف ورزشی، با توجه به منابع و ظرفیت های در دسترس شتاب می‌گیرد، افزود: وظیفه هیات‌های ورزشی؛ هدایت، برنامه‌ریزی و ساماندهی تیم‌های فعال در رشته خود است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به الزام‌های قانونی برای خصوصی‌سازی اماکن ورزشی، افزود: بر اساس قانون باید تمامی سالن ها و استخرهای ورزشی به بخش خصوصی و هیات ها واگذار شود .

وی با بیان اینکه در اکثر شهرستان ها با انبوهی از وعده ها و مشکلات جا مانده از گذشته روبرو هستیم، گفت: متاسفانه در برخی نقاط استان شاهد کم توجهی به حفظ و نگهداری اماکن و فضاهای ورزشی هستیم ولی باید در حفظ و حراست این سرمایه‌های ورزش استان که برای آنها اعتبارات هنگفتی هزینه شده است، کوشا باشیم.

حقیقی با اشاره به اینکه باید در جامعه مطالبه گری صحیح و منطقی داشته باشیم و اگر در جامعه ما مطالبه گری نباشد امید در جامعه نابود می شود، عنوان کرد: اما مطالبات ما باید منصفانه باشد در انتقادها باید همه جوانب را در نظر گرفت و انصاف را رعایت کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: طرح‌های ورزشی نیمه تمام شهرستان رزن از توابع این استان با سفر پرخیر و برکت رییس جمهور به استان احیا و هم اکنون با سرعت و کیفیت مناسب در حال تکمیل است.

علی حقیقی با اشاره به بررسی طرح‌های عمرانی ورزشی شهرستان رزن اظهار داشت: تکمیل زمین چمن فوتبال، احداث مجموعه ورزشی بانوان و احداث خوابگاه ورزشکاران و سالن باستانی به ترتیب اولویت‌های نخست طرح‌های عمرانی شهرستان رزن تعیین شده که با اختصاص اعتبار لازم از منابع ملی سفر رییس جمهور در حال انجام است.

وی بیان کرد: تکمیل مجموعه ورزشی بانوان و نیز چمن فوتبال در اولویت این طرح‌ها قرار دارد و بر این اساس ۲۱۰ میلیارد ریال برای طرح عمرانی بانوان و ۵۰ میلیارد ریال برای زمین چمن فوتبال از اعتبارات سفر رییس جمهور اختصاص یافته است.
دفعات مشاهده : 105
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد