شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 08 خرداد 1402 - 10:22

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اعلام کرد:
رویداد "نما" در همدان برگزار می شود

یوسف خدرویسی از برگزاری رویداد "نما" (نوآوری در مشارکت های اجتماعی) به همت معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در این رویداد جوانان 18 تا 25 سال پس از ثبت نام در سامانه ، میتوانند ایده های خلاق خود را با هدف توسعه مشارکت های اجتماعی ارائه دهند.

وی هدف از برگزاری این رویداد را حضور جوانان در بحث مشارکت اجتماعی عنوان نمود و افزود: جوانان امروز بسیار خلاق و ایده پرداز هستند و با برگزاری چنین رویدادهایی می توان علاوه بر مشارکت دادن جوانان در توسعه اجتماعی، ایده های نو و خلاق را جمع آوری و در راستای نیل به پیشرفت در بین جوانان استفاده کرد.

وی همچنین گفت: جوانان در این رویداد به صورت حضوری فرصت دارند تا ایده های خود را عملی کنند و در قالب گروه های چند نفره به پختگی برسانند و به ورطه عمل برسانند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان اظهار داشت: جوانان همدانی میتوانند تا تاریخ 19 خرداد ماه سال جاری به سامانه ثبت نام این رویداد به آدرس namaevent.com مراجعه نمایند و همچنین جهت پاسخ به سوال خود با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۲۰۱۰۰۸ تماس حاصل و یا در شبکه های اجتماعی "ایتا" و "بله" به شماره ۰۹۳۵۴۶۸۳۷۳۴ پیام دهند.
دفعات مشاهده : 82
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد