شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 08 خرداد 1402 - 08:54

۶۵۰ تیم در مینی فوتبال جام ایرانیان همدان نام نویسی کردند


رییس کمیته مینی فوتبال همدان گفت: ۶۵۰ تیم در قالب ۱۰ شهرستان در نخستین دوره از مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان این استان نام نویسی کردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیات همگانی ،میثم ناصرنژاد ظهار داشت: قرار است ساعت 17 عصر چهارشنبه هفته جاری مراسم افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان استان به میزبانی شهر ملایر برگزار شود.

وی اضافه کرد: نخستین دوره مینی فوتبال جام ایرانیان در ۴۴۸ شهر و در ۳۱ استان و در چهار مرحله برگزار می‌شود و در استان همدان نیز این مسابقات با شرکت هفت هزار و ۸۰۰ بازیکن و مربی برگزار خواهد شد.

ناصرنژاد ادامه داد: این رقابت‌ها یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های کلان وزارت ورزش و جوانان با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی است و قرار است در زمین‌های چمنی و نیمه چمنی سطح شهرها برگزار شود.

وی افزود: اولین دوره از این مسابقات با مساعدت و حمایت‌های معاونت توسعه ورزش همگانی و امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن مینی فوتبال در ۲ بخش بانوان و آقایان بالای ۱۵ سال در حال انجام است.

ناصرنژاد بیان کرد: مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان از برنامه‌های مهم در توسعه ورزش همگانی به شمار می‌رود که باید نسبت به شکوفایی استعدادها توجه داشت.

وی اظهار داشت: مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان در سطح شهرها، بخش‌ها، شهرستانها و استان برگزار می‌شود و تیم قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری اعزام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته مینی فوتبال فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور و به دنبال آن در سطح استان همدان وظیفه پرداختن به مسایل فنی و برگزاری بازی‌ها را برعهده دارد.

وی اضافه کرد: این مسابقات نبوغ ورزش محلات را شکوفا می‌کند و زمینه ساز فعالیت‌های آن‌ها در میادین ملی و بین المللی است.
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد