شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 07 خرداد 1402 - 12:09

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار شهرستان رزن

بمنظور هم افزایی و تسهیل، توسعه  و پیشرفت ورزش رزن ، مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار شهرستان رزن دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان رزن ،بمنظور هم افزایی و تسهیل، توسعه  و پیشرفت ورزش رزن مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار شهرستان رزن دیدار کرد.
تلاش در راستای توسعه و پیشرفت , بررسی مسائل و مشکلات ورزش  و تلاش برای رفع مشکلات در سطح شهرستان و بخش های تابع آن  از موارد ی بود که در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
علی حقیقی مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در این نشست به بیان عملکرد مطلوب اداره ورزش و جوانان  پرداخت و  همکاری مسئولین شهرستان و فرماندار رزن را در خصوص  همکاری و کمک در رفع  مسائل , موانع و مشکلات ورزش و امور جوانان  این شهرستان و بخش های تابع آن را  خواستار شد .
علی اصغر غفاری آثار فرماندار رزن از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست تا با حمایت همه جانبه خود  از ورزش شهرستان با برنامه ریزی هایی که هماهنگی با ریاست ورزش و جوانان شهرستان انجام می‌دهند در حل مسائل  و رفع موانع احتمالی در مسیر توسعه و پیشرفت ورزش های همگانی و قهرمانی اقدام نمایند.
پیگیری و تکمیل پروژه های نیمه تمام زمین چمن و استخر بانوان ، حمایت از قهرمانان، برنامه ریزی و نظارت بیشتر به ورزش شهرستان از مصوبات این دیدار بود.
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد