شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 07 خرداد 1402 - 09:38

سوارکاران همدانی در مسابقات بین‌المللی آرموس افتخار آفرینی کردند

رئیس هیات سوارکاری استان همدان گفت: سوارکاران همدانی در مسابقات بین‌المللی پرش با اسب جام آرموس، با کسب مدال‌های رنگارنگ افتخار آفرینی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان و به نقل از هیات سوارکاری استان همدان، محمدرضا شوشتری افزود: مسابقات بین‌المللی پرش با اسب جام آرموس به میزبانی مجموعه سوارکاری و چوگان نوروز آباد تهران برگزار شد که ۲ سوارکار همدانی در بخش ارتفاع ۱۴۵ سانتی متر موفق به کسب مقام دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به حضور سوارکاران خارجی در این مسابقات، اظهار داشت: در این مسابقات بین‌المللی که در حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، فرامرز باب‌الحوائجی با اسب "جونُ" و علیرضا بختیاری با اسب "اینفرنو دلاندتا" به ترتیب توانستند بر سکوی دوم و سوم رده ۱۴۵ CSI2*_W بایستند.

شوشتری تصریح کرد: فریک وست‌جنس با اسب "جیپسی یوسانس" از کشور هلند نیز بر سکوی قهرمانی این رده از مسابقات ایستاد.

وی با تبریک این افتخار آفرینی به جامعه سوارکاری استان همدان، ادامه داد: مسعود مکاری‌نژاد و داوود پوررضایی نیز مقام پنجم را کسب کردند.

رئیس هیات سوارکاری استان همدان گفت: این مسابقات در شرایط خوب و منطبق با استاندارهای بین‌المللی و با حضور ناظر فدراسیون جهانی سوارکاری و پرش با اسب به مدت ۲ روز در مجموعه سوارکاری نوروزآباد تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: سطح این مسابقات‌ها بسیار بالا بود و از نزدیک که نظاره‌گر پیکارها بودم سوارکاران مطرحی در این دوره از رقابت‌ها شرکت حضور داشتند.

وی همدان را یکی از استان‌های فعال و مستعد در رشته پرش با اسب عنوان کرد و افزود: افتخار آفرینی سوارکاران استان همدان در این مسابقات، انگیزه‌های رشد و توسعه ورزش سوارکاری را در استان بیشتر کرده است و اميدواريم از این پس شاهد تداوم درخشش سوارکاران همدانی در سطح بین‌المللی باشیم.

شوشتری آینده ورزش سوارکاری در استان همدان را درخشان پیش‌بینی کرد و اظهار داشت: میزبانی این مسابقات نیز بسیار مطلوب و در حد مسابقات جهانی بود که نشان از ظرفیت بالای رشته پرش با اسب در کشور دارد.
دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد