شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 07 خرداد 1402 - 00:41

دیدار سعید نیازاده با ذوالقدر رییس کیک بوکسینگ سبک imao کشور

سعید نیازاده رییس هیئت انجمن های ورزش‌های رزمی استان با آقای ذوالقدر رییس کیک بوکسینگ سبک imao کشور دیدار کرد .


به گزارش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از روابط عمومی هیئت انجمن های ورزش‌های رزمی استان همدان جلسه مسئولین اجرایی کیک بوکسینگ سازمان imao با اعضای هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان همدان برگزار شد.

در جلسه فوق پس از هم اندیشی برای عملکرد بهتر سبک در استان، نحوه گزینش نفرات برتر استان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مورد بحث قرار گرفت، سپس مهندس نیازاده رییس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان همدان ضمن حمایت همه جانبه از تمامی سبکهای زیر مجموعه هیئت عنوان کردند و افزودند که از تمام ظرفیت‌های هیئت جهت اعزام یک تیم منسجم و قدرتمند به این مسابقات استفاده خواهد شد.

همچنین نیازاده از بهادری نژاد نماینده سبک در همدان درخواست کردند که از تمامی مراحل آماده سازی تیم هر هفته گزارش کامل را به هیئت ارائه دهند.

محمدرضا عبدی دبیر هیئت نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور ذوالقدر در استان آمادگی هیئت جهت برگزاری و میزبانی مسابقات را اعلام نمود و همکاری تمام قد داوران همدانی در مسابقات پیش رو را اعلام نمودند.


در نهایت کشاورز نایب رییس سبک از راه اندازی مرکز مشاوره روانشناسی مختص ورزشکاران مربیان و داوران خبر دادند که می تواند گامی مهم در جهت رشد و شکوفایی ورزش رزمی در کشور باشد.
دفعات مشاهده : 62
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد