شرح
تاريخ خبر :  شنبه 06 خرداد 1402 - 14:40

برگزاری کارگروه حقوق عامه با محوریت بررسی تیم پاس همدان

کارگروه حقوق عامه با محوریت بررسی تیم پاس همدان با حضور دادستان همدان و معاون استاندار و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان؛ کارگروه حقوق عامه با محوریت بررسی تیم پاس همدان با حضور خانجانی دادستان همدان؛ تیموری معاون استاندار؛ حقیقی مدیرکل ورزش وجوانان استان؛ نمایندگان بازرسی؛ سپاه انصارالحسین؛ نیروی انتظامی؛ دیوان محاسبات؛ مدیرعامل؛ سرمربی و دو تن از بازیکنان تیم پاس همدان؛ رئیس شورای شهر همدان؛ مدیرعامل باشگاه شهرداری همدان؛ دبیر و نائب رئیس هیات فوتبال برگزار شد.

در این نشست در خصوص تعیین تکلیف هیات مدیره و هیات امنا تیم پاس؛ تعیین تکلیف خصوصی یا دولتی بودن این تیم؛ ایجاد منابع مالی دائمی بحث و تبادل نظر شد.

دادستان همدان در این نشست با بین اینکه جوانان نیازمند کار و سرگرمی‌های سالم هستند، افزود: نوجوانان و جوانان نیاز به تخلیه هیجان دارند که این اقتضای سنشان است و اگر جامعه‌ای برای آن برنامه نداشته باشد دچار مسائل ضد اجتماعی عدیده‌ای می شود.

وی با اشاره به حضورتیم پاس در همدان گفت: زمانی که مسابقات پاس در لیگ برتر به میزبانی همدان برگزار می شد ورزشگاه مملو از تماشگر جوانان و نوجوان بود و همین باعث تخلیه هیجانات این قشر می شد.

دادستان همدان خاطرنشان کرد: زمانی که پاس در جام حذفی در همدان پرسپولیس را با افشین قطبی و ستارگان بی شمارش شکست داد تا هفته ها جوانان و نوجوانان از این موضوع خوشحال و خرسند بودند و در مورد آن صحبت می کردند و امروز نیاز است با برنامه ریزی مناسب و کمک بخش خصوصی شرایط برای حضور این تیم در سطح اول کشور فراهم شود.


مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست گفت: این اداره‌کل به عنوان بخش دولتی برای حمایت از تیم‌های حرفه‌ای و خصوصی منع قانونی دارد.

علی حقیقی افزود: علارغم همه موانع قانونی سعی شده از این پاس همدان و تیم های دیگر حمایت شود و امسال حمایت لازم از هر دو تیم پاس و شهرداری صورت گرفت.
دفعات مشاهده : 85
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد