شرح
تاريخ خبر :  شنبه 06 خرداد 1402 - 14:13

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
استعدادهای خوبی در ورزش های رزمی استان همدان وجود دارد

حقیقی اظهارکرد: استعدادهای خوبی در هنرهای رزمی سراسر استان وجود دارد که هیات برای شکوفایی آنها همیشه در تلاش بوده است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این مجمع با ابراز رضایت از عملکرد موفق هیات کونگ‌فو در چهار سال اخیر اظهار کرد: استعدادهای خوبی در هنرهای رزمی سراسر استان وجود دارد که هیات برای شکوفایی آنها همیشه در تلاش بوده است.

وی عنوان کرد: سعی ما همواره بر این بوده که در تمام رشته‌ها فضا را برای حضور مستعدین در سراسر استان فراهم کنیم و مشارکت همه‌جانبه هیات کونگ‌فو نیز برای توسعه ورزش در استان قابل تقدیر بوده است.

ابراهیم قاسمی رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان همدان هم در این مجمع با اشاره به افزایش 63 درصدی کونگ‌فو کاران همدانی در سال اخیر بیان کرد: سعی خواهیم کرد برنامه‌های هیات را مثل سال‌های گذشته در دو حوزه همگانی و قهرمانی پیگیری کنیم.

وی افزود: در حوزه قهرمانی، برگزاری مسابقات استانی، برپایی اردوهای آمادگی و اعزام به مسابقات کشوری از جمله برنامه‌ها بوده و در حوزه همگانی افزایش ورزشکاران بیمه شده و سازمان‌یافته در دو بخش آقایان و بانوان از اولویت‌های مهم هیات خواهد بود.

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان همدان با بیان اینکه همدلی همیشه در خانواده کونگ‌فو همدان وجود داشته و اعضا بدون چمداشت در خدمت این ورزش هستند، خاطرنشان کرد: از تجربیات متخصصین و کارشناسان در چهار سال آتی بیشتر بهره خواهیم برد، ضمن اینکه برای رشد و توسعه کونگ‌فو در استان لازم است که در برخی کمیته‌ها و هیات‌های شهرستانی تغیراتی ایجاد کنیم.
دفعات مشاهده : 83
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد