شرح
تاريخ خبر :  شنبه 06 خرداد 1402 - 13:03

سرپرست فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی:
مسابقات جهانی کونگ فو مهرماه به میزبانی ایران برگزار می شود

رضا حیدری گفت: با تلاش فراوان و رایزنی با کشورها، نیمه اول مهرماه اگر شرایط مهیا باشد با حضور 50 کشور مسابقات جهانی را در ایران برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی در این مجمع با تقدیر از زحمات اداره کل ورزش و جوانان همدان در راستای توجه به کونگ‌فو گفت: هرچه داریم از اهل‌بیت، شهدا و بزرگان است و در جوامعی که ارزش‌های دینی کم‌رنگ باشد با معضلات بزرگی روبرو می‌شوند و آسایشی در زندگی ندارند.

وی با بیان اینکه "مربی" یک کلمه مقدس است، اضافه کرد: نوع کلام و پوشش یک مربی روی شاگردان تاثیرگذار است و تقاضا دارم مربیان به این موضوعات توجه کنند تا ورزشکاران در کنار مسائل حرفه‌ای به سمت ارزش‌های اخلاقی و آموزه‌های دینی بروند.

سرپرست فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی در ادامه خاطرنشان کرد: یک زمانی به ما اجازه نمی‌دادند معاون وزیر را ببینیم، اما امروز وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک کنار ما هستند و خوشبختانه روز به روز نگاه به رزم و کونگ‌فو متفاوت شده و امروز مجامع جعانی از ما برای آموزش مربی می‌خواهند.

حیدری تصریح کرد: مشکلات مالی زیاد است، اما می‌خواهیم با تلاش فراوان و رایزنی با کشورها، نیمه اول مهرماه اگر شرایط مهیا باشد با حضور 50 کشور مسابقات جهانی را برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: ماه آینده مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در کردستان برگزار خواهد شد، اما اگر مسئولان استان همدان تلاش کنند می‌توانیم مسابقاتی را برای برگزاری در همدان برنامه‌ریزی کنیم.
دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد