شرح
تاريخ خبر :  شنبه 06 خرداد 1402 - 08:40

اولین همایش سراسری مربیان شنا،شیرجه و واترپلو استان همدان


ارتقا سطح دانش مربیان راهکاری برای توسعه و بهبود کیفیت در این رشته است.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان و نقل از هیأت شنا، همایش سراسری مربیان با حضور بیش از ۷۰مربی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بوعلی سینا برگزار گردید.

‎مهندس جلیلوند ریاست هیأت شنا،شیرجه و واترپلو در این همایش ضمن تقدیر از فعالیت مربیان سراسر استان، مربیگری را امری دلسوزانه خواند و ارتقا سطح دانش مربیان را راهکاری برای توسعه و بهبود کیفیت این رشته در استان دانست.
‎وی با اشاره به آغاز فصل تابستان و شروع دوره های آموزشی شنا خواستار همراهی بیش از پیش مربیان استان در راستای این مسیر با برنامه های کمیته آموزش این هیات شد.
جمال جنانی دبیر هیأت شنا،شیرجه و واترپلو استان همدان در این همایش گفت: برنامه های متعدد آموزشی و کارگاه های آموزشی تخصصی برای مربیان استان برنامه ریزی شده است تا در فصل تابستان شاهد برگزاری کلاس های باکیفیت آموزشی برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در سراسر استان باشیم!
‎وی افزود: دوره های بازآموزی و صدور مجوز فعالیت مربیان همراه با شروع دوره های آموزشی شنا در استخرها با نظارت فدراسیون محترم در تیرماه آغاز و برگزار میگردد!

‎در ادامه این همایش: ضمن آموزش استفاده از سامانه سراسری کمیته آموزش فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، سهیلا زندیه مسئول کمیته استعدادیابی و مربی سطح یک کشور سطوح هفت گانه آموزش شنا را برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال را در قالب یک کارگاه آموزشی شرح داد!

در این همایش شاهین زائری زاده مسئول کمیته فنی هیأت شنا،شیرجه و واترپلو استان ضمن الویت بندی برنامه های کوتاه مدت به برنامه عملیاتی فصل تابستان و پیگیری ثبت مدارس شنا در این بازه اشاره کرد.

‎مجید ترکمان دبیر هیأت نجات غریق و غواصی استان همدان با حضور در این جلسه همکاری دو هیأت استان را نقطه عطف ورزش های آبی استان دانست. همچنین تعامل و نشست های مشترک را در زمینه نظارتی برای فراهم نمودن بستر امن در اماکن آبی و تشکیل ساختار برای تفکیک حیطه وظایف مربیان و منجیان را با پیگیری کمیته های بازرسی هر دو هیات امری واجب دانست.
دفعات مشاهده : 86
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد