شرح
تاريخ خبر :  شنبه 06 خرداد 1402 - 07:53

امضای تفاهم نامه همکاری اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر شهرستان بهار

تفاهم نامه همکاری اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر شهرستان بهارامضا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان بهار ،رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور درهلال احمر با سجاد پور عرب رئیس جمعیت این شهرستان به گفتگو نشست.

سجاد پور عرب در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم گفت : بی شک نقش ورزش و برنامه های تربیت بدنی، جهت حفظ و ارتقاء سطح آمادگی جسمانی جوانان و امدادگران هلال احمر به منظور ارائه خدمات امدادی و خیرخواهانه از اهداف اولیه این جمعیت است.
با عنایت به این مهم یکی از ابزار های اصلی نگهداری اعضا بحث تربیت بدنی و ورزش است، احیای تربیت بدنی و همکاری با اداره ورزش و جوانان می‌تواند، یکی از راهبردهای اصلی در جذب و نگهداری و سلامت جسمی و روانی بشمار آید.

پور عرب افزود: جمعیت هلال احمر این شهرستان آمادگی کامل در جهت همکاری و برگزاری کلاس های آموزشی برای پرسنل و جوانان اداره ورزش و جوانان اعلام نمود.

جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هم ضمن عرض خدا قوت خدمت رئیس و پرسنل هلال احمر تفاهم نامه فی‌مابین هلال احمر و اداره ورزش را برای پیشبرد اهداف و خدمت رسانی آسان‌تر به ورزشکاران دانست وعنوان کرد در این تفاهم نامه مقرر گردید جمعیت هلال احمردرتمامی مسابقات ورزشی همکاری لازم را داشته باشند و پرسنل هلال احمر هم بصورت رایگان از اماکن ورزشی در اختیار اداره ورزش استفاده نمایند.
در این دیدار برای استفاده از ظرفیت‌های دو اداره و جذب و استعدادیابی جوانان علاقه‌مند و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی تفاهم نامه همکاری امضا شد.
دفعات مشاهده : 62
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد