شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 04 خرداد 1402 - 08:09

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
رویکرد جدید وزارت ورزش و جوانان مشارکت همه جوانان در عرصه های اجتماعی است

حقیقی گفت: در یک رویکرد جدید در تلاش هستیم تا همه جوانان را در عرصه مشارکت‌های اجتماعی ورود دهیم که شاهد رشد و شکوفایی این حوزه باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، اولین رویداد هم افزایی مشارکت نهادمند اجتماعی(همنا) با حضور تشکل‌ها و سازمانهای مردم نهاد حوزه جوانان استان همدان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این رویداد با بیان اینکه بخش اعظم جامعه ورزش استان از جوانان هستند، اظهار کرد: با این وجود دغدغه همه جوانان ما ورزش نیست و دغدغه‌های گسترده و پیچیده‌ای دارند.

وی با تاکید براینکه رفع دغدغه‌ها و مشکلات جوانان در اولویت قرار دارد، گفت: مقام معظم رهبری هم بارها در بیانات خود روی حوزه جوانان و لزوم رفع مشکلات آنها همچون ازدواج، اشتغال، مسکن، تهاجم فرهنگی، هویت ایرانی اسلامی و ... تاکید کرده اند که ما نیز متناسب با این مشکلات باید برای آنها برنامه‌ریزی داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: جوانان منشا تغییر و تحول هستند و باید از ظرفیت آنها برای پیشرفت و توسعه در حوزه‌های مختلف استفاده کنیم که یکی از راه‌های استفاده از ظرفیت جوانان در قالب تشکل‌ها و سازمانهای مردم نهاد است.

وی خاطرنشان کرد: در یک رویکرد جدید در تلاش هستیم تا همه جوانان را در عرصه مشارکت‌های اجتماعی ورود دهیم که شاهد رشد و شکوفایی این حوزه باشیم.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد