شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 03 خرداد 1402 - 16:21

برگزاری همایش پیاده روی بمناسبت سوم خرداد در روستای کوریجان کبودراهنگ

بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر همایش پیاده روی خانوادگی به همت اداره ورزش وجوانان کبودراهنگ وهیات عشایری وروستایی در روستای کوریجان ازتوابع شهرکبودراهنگ برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان وبه نقل از شهرستان کبودراهنگ، در اين همايش كه با شعار ايثار و فداكاري و به همت اداره ورزش وجوانان کبودراهنگ و هيات ورزشهاي عشایری وروستایی برگزار شد، شركت كنندگان مسير سه كيلومتري امام زاده جعفرتاپل تاریخی روستای کوریجان را طي كردند.
در اين همايش كه با حضور بيش از ۳۰۰نفراز اهالی روستا برگزار شد، به ۴۰ نفر از شركت كنندگان به قيد قرعه جواير نفيسي اهدا شد.
سیدمجیدجعفری، در اين آيين با گراميداشت ياد و خاطره حماسه آفريني هاي شهيدان، بر برگزاري برنامه هاي فرهنگي با رويكرد تبيين حماسه دفاع مقدس و اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان تاكيد كرد.
رئیس اداره ورزش وجوانان کبودراهنگ،برگزاري همايش هاي پياده روي خانوادگي را عامل ايجاد شور و نشاط اجتماعي دانست و افزود: تلاش براي برگزاري هر چه باشكوهتر اين برنامه ها وظيفه ملي و همگاني است.
وي، با تقدير از شرکت کنندگان در اين همايش گفت: تاكيد بر فرامين رهبري در توسعه و ترويج ورزش همگاني و اهميت دادن آن به عنوان يك فرهنگ در بين مردم ايران اسلامي بايد نهادينه شود.
در پايان اين همايش شركت كنندگان با نثار فاتحه به ارواح شهدا با آرمان هاي شهداي هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كردند.
دفعات مشاهده : 8
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد