شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 03 خرداد 1402 - 10:45

برگزاری مسابقات شطرنج ویژه دختران گرامیداشت روز دختر در شهرستان ملایر

هیئت شطرنج شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مسابقات شطرنج ویژه دختران در استادیوم تختی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،در راستای تشویق و ترویج ورزش در بین جوانان و سوق دادن آنها به سوی اماکن ورزشی معرفی مستعدین رشته ورزشی شطرنج یک دوره مسابقات شطرنج ویژه دختران با همکاری هیئت شطرنج و مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و دهه کرامت در سالن شطرنج مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

بیش از پنجاه نفر از ورزشکاران و علاقمندان این رشته ورزشی در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در پنج دور به روش سوئیسی برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

حدیث نوری ,ریحانه سوری و نرگس زمانی مقام های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند و در رده سنی زیر دوازده سال ریحانه موسوی و زیر ده سال هانیه موسوی موفق به کسب عناوین برتر آن شدند.

در پایان و طی مراسمی به پاس قدر دانی از زحمات و تلاشهای شرکت کنندگان از سوی هیئت مربوطه با اهداء حکم قهرمانی و هدایا از نفرات برتر تجلی و تقدیر به عمل آمد .
دفعات مشاهده : 17
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد