شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 03 خرداد 1402 - 10:35

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت برگزار شد :
مسابقات تیر اندازی ویژه بانوان شاهد و ایثارگر در شهرستان ملایر

هیئت جانبازان و معلولین شهرستان ملایر با برگزاری مسابقات تیر اندازی ویژه بانوان شاهد و ایثار گر دهه مبارک کرامت را در سالن تیر اندازی اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر ،به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و دهه مبارک کرامت با هدف ترویج و توسعه ورزش در بین خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و جانبازان سرافراز و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس یک دوره مسابقات تیر اندازی با همکاری هیئت جانبازان و معلولین , اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان در سالن تیر اندازی اداره بنیاد شهید این شهرستان برگزار شد.

بیش از بیست نفر از همسران و فرزندان خانواده ها ی معظم شاهد و ایثارگر , جانبازان سرافراز و یادگاران دوران دفاع مقدس در این دوره از مسابقات شرکت کردند و برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

در نهایت مژگان روزبهانی, مریم طاهری و اکرم قاسمی عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

در پایان و طی مراسمی با اهداء حکم قهرمانی و هدایا از نفرات برتر این مسابقات به رسم یاد بود و قدر دانی از زحمات آنها از سوی هیئت مربوطه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 17
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد