شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 03 خرداد 1402 - 10:03

با حضور روئسا و نواب رئیس ورزش شهرستان همدان
برگزاری نشست تاثیر گذاری حوزه ورزش بر عرصه جمعیت و خانواده

نشست تخصصی با تاثیر گذاران ،حوزه ورزش بر عرصه جمعیت و خانواده با حضور رئیس و نواب رئیس ورزشی شهرستان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از اداره ورزش شهرستان همدان ،این نشست با هدف نشست مبلغین و فعالین اجتماعی حوزه جمعیت و ازدواج و خانواده با موضوع تک فرزندی و ازدواج های دیر هنگام و چالش پیری جمعیت در سطح شهرستان همدان با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان و معاونت جوانان اداره کل ورزش برگزار شد.
رئیس اداره ورزشی جوانان شهرستان همدان ضمن تبریک فرا رسیدن روز گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر ،سوم خرداد ماه گفت: برگزاری این نشست با حضور شما فعالیت حوزه ورزش و جامعه هدف فعال حوزه جوانان و ورزشکاران که مخاطب شما هستند،دراین نشست می توان تاثیر بسزایی در مسیر جوانی جمعیت شهرستان داشته باشد.
وهاب بهمنش همچنین خواستار همکاری بیشتر دست اندکاران ورزش در جهت ترویج فرهنگ ازدواج به هنگام و فرزندآوری شد.
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با نیز اشاره به پیری جمعیت استان همدان خواستار توجه جدی به این حوزه شد و اعلام داشت:می توان با برنامه ریزی برای رفع مشکلاتاقتصادی و مسکن قدم های مثبتی درمسیر جوانی جمعیت استان و شهرستان برداریم.
یوسف خدرویسی از رئیس و نواب رئیس شهرستان خواست ورزشکارانی که طی سال ۱۴۰۱ تا کنون اقدام به ازدواج کردند را به معاونت جوانان اداره پرزش استان همدان معرفی نمایند تا در مراسم و همایش بزرگ ازدواج استان که اواخرخرداد ماه به مناسبت هفته ازدواج در همدان برگزار می شود موردتقدیر قرار گیرند .
در ادامه سخنران جلسه دکتر هادی غضنفری به بیان سر فصل های مربوط به نشست ازدواج به هنگام،جوانی جمعیت،فرزندآوری و تک فرزندی پرداخت.
دفعات مشاهده : 78
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد