شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 02 خرداد 1402 - 16:54

صدور آی دی کارت برای مربیان فعال در ورزش صبحگاهی

سخنگوی هیات ورزش های همگانی استان همدان گفت: برای مربیان فعال و مورد تایید این هیات در ایستگاه های ورزش صبحگاهی آی دی کارت صادر خواهد شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان و به نقل از هیات همگانی ،میثم ناصرنژاد در بازدید از برخی ایستگاه های ورزش صبحگاهی همدان بیان کرد: این اقدام در راستای سازماندهی بهتر به ایستگاه های ورزش صبحگاهی انجام می شود.
وی بیان کرد: رویکرد رییس هیات ورزش های همگانی به ایستگاه های صبحگاهی، بسیار حمایتی و مثبت است و همدان توانسته در این فعالیت جزو بهترین های کشور باشد.
سخنگوی هیات ورزش های همگانی همدان ادامه داد: باتوجه به شرایط مساعد آب و هوایی در فصول بهار و تابستان برای فعالیت گسترده شهروندان در ورزش، شاهد افزایش شمار شرکت کنندگان در برنامه های پیاده روی و ورزش صبحگاهی هستیم.
وی با تاکید بر اینکه ایستگاه های ورزش صبحگاهی فقط با تایید هیات ورزش های همگانی مجاز به فعالیت هستند، گفت: البته برخی به صورت خودجوش اقدام به ایجاد گروه فعالیت ورزشی در سطح پارک و بوستان ها می کنند و مورد تایید هیات ورزش های همگانی استان نیستند.
ناصرنژاد ادامه داد: ورزش صبحگاهی دارای سازوکار قانونمند هستند و هرگونه فعالیت رسمی باید با هماهنگی هیات همگانی انجام شود.
وی با اشاره به اینکه آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد در خصوص ورزش صبحگاهی هستیم، افزود: هیات ورزش های همگانی استان همدان آماده دریافت پیام های شما است.
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد