شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 02 خرداد 1402 - 13:25

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان اسدآباد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان اسدآباد با حضور خدرویسی معاونت فرهنگی امور جوانان استان در شهرستان سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ؛
اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست جلال زارع معاون سیاسی امنیتی فرمانداری با حضور خدرویسی معاونت فرهنگی امور جوانان استان و مسیولین دستگاه های اجرایی با دو دستور جلسه ساماندهی امور جوانان و اوقات فراغت و هماهنگی برنامه‌های هفته ازدواج در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری با تاکید به برنامه ریزی همه ارگان ها در ایام اوقات فراغت برای جامعه هدف خود گفت: اعضای ستاد ساماندهی موظف هستند با برنامه کارشناسی شده کلاس های ورزشی، فرهنگی و مهارت آموزی برگزار نمایند و شهرداری موظف است در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و ورزش شهروندی ایستگاه های ورزشی را راه اندازی کند.
زارع تصریح کرد: جلسات برنامه ریزی اوقات فراغت باید با حضور و هم اندیشی جوانان باشد زیرا برنامه ای که مدون می شود برای جوانان است و باید نظرات و پیشنهادهای این قشر شنیده و لحاظ شود.
خدر ویسی معاون فرهنگی امور جوانان استان گفت:, موضوع اوقات و فراغت فقط مختص ایام تابستان نیست و باید در همه فصول سال مورد توجه قرار گیرد.چون ایام تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی در فصل تابستان می باشد ساماندهی اوقات فراغت برای جوانان به شکل منسجم تر و هدفمند تر انجام می شود.
در پایان مسئولین دستگاه های اجرایی به بیان برنامه های پیش بینی شده در حوزه اوقات فراغت پرداختند و مقرر شد برنامه های اجرایی خود را به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد ارائه دهند.
دفعات مشاهده : 79
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد