شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 03 آذر 1401 - 13:16

مدیرکل ورزش و جوانان استان در جمع کارشناسان حوزه جوانان:
حوزه جوانان با دقت و برنامه ریزی بیشتری مورد توجه قرار گیرد

علی حقیقی در جمع کارشناسان حوزه جوانان گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان نیاز است که حوزه جوانان با دقت و برنامه ریزی مورد توجه قرار گیرد و باید بدانیم همه ما در قبال جوانان مسئول هستیم و نباید در این حوزه کم کاری صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، نشست هماهنگی در خصوص مسائل و حوزه های جوانان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون فرهنگی و امور جوانان، مدیران ستادی حوزه جوانان، روسای شهرستانی و کارشناسان این حوزه در شهرستانها در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حساسیت فعالیت در حوزه جوانان گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان نیاز است که حوزه جوانان با دقت و برنامه ریزی مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: دشمن امروز به دنبال ضربه زدن به ارزش های اسلامی و افکار جوانان است و از این رو باید با بصیرت افزایی توطئه آنان را خنثی کنیم.

حقیقی افزود: برنامه ریزی در حوزه جوانان با توجه به گستردگی و شرایط خاصی که دارد بسیار سخت است و انتظار می رود کارشناسان مربوطه با تعامل و همکاری دستگاه های متولی امر در این خصوص اقدامات موثمر ثمری انجام شود.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان حوزه جوانان همواره نیاز به کارگاه توان افزایی و بروز رسانی آگاهی و دانش دارند، تصریح کرد: باید بدانیم همه ما در قبال جوانان مسئول هستیم و نباید در این حوزه کم کاری صورت بگیرد.
دفعات مشاهده : 46
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد