شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 03 آذر 1401 - 11:36

گزارش سفرهای شهرستانی مدیرکل ورزش و جوانان (1)
از اولویت بندی و تخصیص اعتبار به پروژه ها تا تغییر بهره بردار سالن در سفر به رزن

از ابتدای انتصاب علی حقیقی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در تیرماه سال جاری وی سفرهای متعددی به شهرستان های استان داشته و چندین بار نیز به صورت سرزده و نامحسوس از اماکن ورزشی شهرستان های استان بازدید داشته است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، از ابتدای انتصاب علی حقیقی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در تیرماه سال جاری وی سفرهای متعددی به شهرستان های استان داشته و چندین بار نیز به صورت سرزده و نامحسوس از اماکن ورزشی شهرستان های استان بازدید داشته است.

از این پس هر هفته گزارشی از اقدامات انجام شده در سفرهای شهرستانی مدیرکل ورزش و جوانان پرداخته خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در خصوص سفر خود به شهرستان رزن گفت: تاکنون به همراه معاونین و مدیران ستادی سه بار در شهرستان رزن حضور داشته و طی این سفرها دیدارهای با مسئولان شهرستان و بازدیدهای از اماکن ورزشی صورت گرفت.

وی تصریح کرد: در بازدید نخست بیشتر هدف دیدار با مسئولان شهرستان و شناسایی ظرفیت ها و مشکلات رزن بود که در همین راستا نشستی با امام جمعه، فرماندار، ورزشکاران و کارکنان پرتلاش اداره ورزش و جوانان شهرستان صورت گرفت.

علی حقیقی خاطر نشان کرد: در سفر نخست و در دیدار با فرماندار و رئیس شهرستان اولویت بندی پروژه های عمرانی این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این بازدید مقرر شد تکمیل زمین چمن فوتبال، احداث مجموعه ورزشی بانوان و احداث خوابگاه ورزشکاران و سالن باستانی به ترتیب اولویت های نخست پروژه های عمرانی شهرستان باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: در این راستا در بازدید دوم شهرستان نشستی با حضور دکتر لطفی نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت و مقرر شد نسبت به اولویت های صورت گرفته مکاتبات ایشان با وزارت اعتبارات جذب شود.

وی تصریح کرد: همچنین طی جلسات و رایزنی های که با حضوربا مسئولان استانی و کشوری صورت گرفت مقرر شد در سفر ریاست جمهوری 210 میلیارد ریال برای پروژه عمرانی بانوان و 50 میلیارد ریال برای زمین چمن فوتبال اختصاص یافت.

حقیقی افزود: یکی از اموری که در سفرهای شهرستانی مورد توجه است بازدید از اماکن ورزشی در دست بهره برداری می باشد که در سفر به رزن با توجه به عملکرد ضعیف یکی از بهره برداران سالن تغییر این بهره بردار در دستور کار قرار گرفت و به بهره بردار استخر نیز تذکر جدی داده شد.

وی خاطرنشان کرد: در سلامت و تامین رفاه ورزشکاران با هیچ فردی تعارف نداریم و در مرحله نخست به مجموعه ها اخطار داده می‌شود و اگر در مراحل بعدی تخلفات کماکان یابد نیز تعطیلی و جلوگیری از فعالیت ورزشی برای صنف متخلف وجود دارد.
دفعات مشاهده : 159
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد