شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 02 آذر 1401 - 09:23

شوشتری رئیس هیئت سوارکاری استان همدان شد

مجمع انتخابات مجمع هیئت سوارکاری استان همدان برگزار ‌و محمد رضا شوشتری برای ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیئت سوارکاری استان همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون سوارکاری و سایر اعضای مجمع درهتل کتیبه همدان برگزار شد.

ایوب سنگ سفیدی ،محمد رضا شوشتری دو کاندیدای احراز پست ریاست هیات سوارکاری استان همدان بودند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مجمع با بیان این که برای پیشرفت ورزش استان تلاش کرد، اظهار داشت: ورزش همدان باید مانند گذشته افتخار آفرین شود و در مسابقات آسیایی و جهانی حضور فعال و مستمری داشته باشد.

علی حقیقی تاکیدکرد: هیئت سوارکاری استان از هیئت های پویای استان است و استان همدان با تلاش های چند ساله باشگاههای ورزشی سوارکاری را از دو باشگاه به دوازده باشگاه در همدان و هفت باشگاه در شهرستهای همدان ایجاد کند و امیدواریم بتوانیم رشد و توسعه این ورزش را در استان دو چندان نماییم .

پس از صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان در نهایت مجمع با دو کاندید برگزار شد و محمد رضا شوشتری با کسب 14رای از 18 ر ای ماخوذه برای ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد، ایوب سنگ سفیدی دیگر کاندید این مجمع نیز 1رای کسب کرد، سه برگ نیز سفید به صندوق انداخته شد.

در ادامه این جلسه انتخابات برای اعضای هیات رئیسه نیز برگزار شد و اعظم رجبی به عنوان نائب رئیس بانوان،علی کریمی به عنوان خزانه دار، سید محمد هزاوه کارشناس خبره،سید مهدی اردستانی زاده و فاطمه یزدی به عنوان عضو هیات رئیسه ومحمود حاتمی به عنوان بازرس هیات رئیسه انتخاب شدند.
دفعات مشاهده : 61
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد