شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 02 آذر 1401 - 09:08

کارگاه ارتقاء تندرستی و سلامت ویژه بانوان در شهرستان ملایر

کارگاه تندرستی و سلامت ویژه بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در راستای تاثیر ورزش بر بهبود کیفیت زندگی در سالن کنفرانس اداره آتش نشانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر؛ بهبود زندگی با ترویج فرهنگ تندرستی و نشاط با ورزش و اهداء سلامتی در بین خانواده ها از برنامه های اولویت داری است که در هفته گرامیداشت بسیج با همکاری مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی با برگزاری کارگاه آموزشی تندرستی و سلامت ویژه بانوان رنگ و بوی خاصی به خود گرفت .

بیش از ۴۰ نفر از داوران ،مربیان ،نواب روسای هیئتهای ورزشی و ورزشکاران ایستگاه های ورزش صبحگاهی در این کارگاه آموزشی شرکت کردند و به مدت ۱۲ ساعت به فراگیری آموزش های لازم پرداختند.

آناهیتا هیربد از پزشکان و اساتید این شهرستان مدرسی این دوره آموزشی را بر عهده داشت.

شایان ذکر است برگزاری کارگاه های آموزشی و ترویج فرهنگ ورزش خصوصاً ورزش های همگانی که تلاش قابل ملاحظه ای در این راستا از سوی اداره ورزش وجوانان و هیئت ورزش های همگانی و دیگر هیئت های ورزشی صورت می پذیرد که در میزان کاهش ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و همچنین بالا بردن کیفیت زندگی تاثیر بسزایی دارد و لازمه زندگی سالم در گرو تحرک و انجام صحیح ورزش و فرهنگ سازی آن در بین خانواده ها است .
دفعات مشاهده : 17
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد