شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 01 آذر 1401 - 12:19

از مربیان و ورزشکاران هیأت گلف استان همدان تجلیل شد

طی مراسمی با حضور مدیر کل و معاون اداره ورزش و جوانان استان همدان از مربیان و ورزشکاران گلف استان که در رویداد استعداهای ورزشی گلف کشور حاضر و کسب مدال کردند، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیات گلف استان همدان، صالح جهانگرد رییس هیأت گلف استان همدان در این مراسم گفت: هیأت گلف یکی از پویا ترین و فعال ترین هیأت های ورزشی در استان همدان است و همواره قهرمانان ارزنده‌ای را در سطح ملی به کشور معرفی کرده است.
جهانگرد افزود: هیأت گلف استان همدان افتخارات ارزشمندی را تا کنون به دست آورده است و جایگاه خوبی در فدراسیون گلف دارد همچنین سابقه میزبانی مسابقات کشوری را نیز در کارنامه خود دارد.
جهانگرد تصریح کرد : استان همدان در رشته گلف و زیر مجموعه های آن مانند مینی گلف، وودبال و بهکاپ مربیان بسیار سطح بالایی دارد که به واسطه آن‌ها ورزشکاران توانمندی در این رشته ها معرفی شده‌اند.
وی افزود: در مسابقات کشوری المپیاد استعدادهای برتر در رشته گلف که اخیرا برگزار گردید تیم استان همدان را در دو بخش دختران و پسران به تهران اعزام نمودیم که شاهد عملکرد خوب آنان بودیم طوری که محمد ایلیا افلاکیان ورزشکار خوش آتیه هیأت گلف همدان توانست مدال طلای این رویداد بسیار مهم را از آن خود نماید ، بنابراین تصمیم گرفتیم طی مراسمی از مربیان ورزشکاران و مدال آور این مسابقات تجلیل و تقدیر به عمل آوریم .
رییس هیأت گلف استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این مجموعه با هم‌فکری و هم‌افزایی منسجم، سرمایه گذاری های اصولی و برنامه ریزی های بلند مدت، بیش از پیش در سطح کشور بدرخشد و تعداد مدال‌های قهرمانی آن در آینده افزایش یابد .
دفعات مشاهده : 48
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد