شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 30 آبان 1401 - 13:04

نیاززاده رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان همدان شد

مراسم انتخابات مجمع هیئت ورزش‌های رزمی استان همدان برگزار ‌و سعید نیاززاده برای ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، ظهر امروز مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های رزمی استان همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی و سایر اعضای مجمع در تالار قرآن همدان برگزار شد.

صادق دوست محمدی، سعید نیاززاده وسید محمد حسینی سه کاندیدای احراز پست ریاست هیات ورزش های رزمی استان همدان بودند که قبل از برگزاری مجمع سید محمد حسینی از حضور در مجمع انصراف داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مجمع با بیان این که برای پیشرفت ورزش استان تلاش کرد، اظهار داشت: ورزش همدان باید مانند گذشته افتخار آفرین شود و در مسابقات آسیایی و جهانی حضور فعال و مستمری داشته باشد.

علی حقیقی تاکیدکرد: هیئت ورزش‌های رزمی باید حضور پررنگی در مسابقات کشوری داشته باشد و با استعدادیابی و استفاده از تجربه متخصصان، مربیان و پیشکسوتان زمینه رشد ورزش همدان در کشور را فراهم کنند.

پس از صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان در نهایت مجمع با دو کاندید برگزار شد و سعید نیاز زاده با کسب 24 رای از 27 ر ای ماخوذه برای ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد، صادق دوست محمدی دیگر کاندید این مجمع نیز 3 رای کسب کرد.

در ادامه این جلسه انتخابات برای اعضای هیات رئیسه نیز برگزار شد و خزلی به عنوان نائب رئیس بانوان، اشکان نظری به عنوان خزانه دار، بهزاد ترابیان کارشناس خبره، نگین محسن لوو جواد الوان به عنوان عضو هیات رئیسه و محمد حمزه ای هویدا به عنوان بازرس هیات رئیسه انتخاب شدند.

دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد