شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 مهر 1401 - 11:10

مدیرکل ورزش و جوانان استان:
هیات اسکواش همدان در این چندسال عملکرد خوب و موفقی داشته است

در جلسه اعضای هیات اسکواش استان همدان با حقیقی مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان بر توسعه زیرساخت های اسکواش و پدل در استان همدان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از هیات اسکواش، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در دیدار با اعضای این هیات گفت: هیات اسکواش استان همدان در این چندسال عملکرد خوب و موفقی داشته است و برای توسعه زیرساخت های اسکواش در استان همدان کمک خواهیم کرد.

حقیقی گفت: کمک به هیات های ورزشی یک اولویت است و سعی داریم عملکرد هیات ها را ارزیابی کنیم و بر اساس آن حمایت ها صورت گیرد.

ربانی مهر رئیس هیات اسکواش استان همدان و عوامل اجرایی هیات در این دیدار گزارشی از مهمترین فعالیت ها و برنامه های هیات مطرح و در خواست هایی از جمله تامین اعتبار برای پروژه اسکواش، اختصاص سالن به ورزش پدل و حمایت های مالی و معنوی از هیات داشتند.

رئیس هیات اسکواش استان گفت: هیات اسکواش استان همدان در تابستان اخیر علاوه بر برگزاری دو دوره مسابقات استانی، ۴ تیم به مسابقات سراسری اسکواش اعزام و دو ورزشکار همدانی به عنوان عضو تیم استعدادیابی نخبگان اسکواش کور دعوت شده اند.
دفعات مشاهده : 72
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد