شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 مهر 1401 - 11:05

اردوی یکروزه تیم های سپک تاکرا همدان و تویسرکان برگزار شد

اردوی یکروزه تیم های سپک تاکرا شهرستان همدان و تویسرکان با حضور رئیس هیات انجمن های ورزشی و رئیس کمیته سپک تاکرای استان در همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، اردوی یک روز مشترک تیم های سپک تاکرا شهرستان همدان و تویسرکان با حضور رئیس هیات انجمن های ورزشی و رئیس کمیته سپک تاکرای استان جمعه در همدان برگزار شد.

در این اردو مسائل و مشکلات رشته سپک تاکرا در جلسه ای با رئیس هیات انجمن های ورزشی در میان گذاشته شد و ضمن تبادل نظر بین مربیان دو تیم ورزشکاران پس از تمرین مشترک در قالب دو تیم به رقابت پرداختند.

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان با بیان اینکه در رشته سپک تاکرا، استعداد های درخشانی در استان داریم و ورزشکاران مستعدی جهت حضور در تیم ملی پرورش داده ایم به توجه هر چه بیشتر به این رشته اشاره کرد و گفت: برای توسعه این رشته در استان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

در ادامه عباس حاجیلو عنوان کرد: مقدمات فعالیت بانوان در این رشته محیا شده و بزودی تیم سپک تاکرای بانوان را تشکیل خواهیم داد و همچنین با هماهنگی و مساعدت رئیس انجمن سپک تاکرای کشور و اختصاص توپ و تور به استان در آینده نزدیک کمیته سپک تاکرا در شهرستان های دیگر استان آغاز به کار خواهد کرد و با برنامه ریزی های انجام شده در کمیته سپک تاکرا کمیته استعدادیابی همزمان فعالیت خود را شروع می کند
دفعات مشاهده : 62
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد