شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 مهر 1401 - 09:22

سوارکاران برتر استان همدان معرفی شدند


سرپرست هیات سوارکاری استان همدان گفت: ششمین هفته مسابقات پرش با اسب استان (گرامیداشت هفته دفاع مقدس)، با معرفی برترین‌های در رده‌های مختلف به کار خود پایان داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیات سوارکاری، محمدرضا شوشتری با اشاره به اینکه این از رقابت ها به میزبانی باشگاه سوارکاری آذرخش در شهرستان بهار برگزار شد، افزود: در این دوره از مسابقات ۵۰ سوارکار در رده‌های مختلف به مدت ۲ روز با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار داشت: در این مسابقات و در رده مالکان، احمد بطحایی با اسب «مرونا»، محمد فتحی مهر با اسب «سیلاس» و حسین قاسمی با اسب «ویکتوریا» به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

شوشتری با اشاره به اینکه در رده کمتر از ۱۸ سال نیز ثنا شوشتری با اسب «مایا» عنوان قهرمانی را کسب کرد، ادامه داد: در رده آزاد با ارتفاع ۱۱۰ سانتی‌متر نیز محسن حدادیان با اسب «سرادوزد» عنوان نخست را به دست آورد، میلاد غلامی با اسب «آنجل» دوم شد و امیرحسین احمدی‌ثابت با اسب «بارلوس» مقام سوم را به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: در رده D بزرگسالان با ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متر نیز علیرضا علیزاده با اسب «کوئیک‌نیک» عنوان قهرمانی را کسب کرد، مهدی صمدی با اسب «صنم» دوم شد و امیر صدرا بختیاری با اسب «گراندولا» بر سکوی سوم ایستاد.

سرپرست هیات سوارکاری استان همدان گفت: سطح کیفی این دوره از مسابقات بسیار بالا بود و ورزشکاران استان رقابت تنگاتنگ و زیبایی را در این رقابت ها نشان دادند.

وی افزود: استان همدان یکی از استان های فعال در رشته سوارکاری و ورزشکاران برجسته ای از این استان به جامعه سوارکاری کشور معرفی شده است.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد