شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 31 شهريور 1401 - 12:56

مجمع سالیانه هیات تنیس استان برگزار شد

مجمع سالیانه هیات تنیس استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، دبیر فدراسیون و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مجمع سالیانه هیات تنیس استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، دبیر فدراسیون و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

در ابتدای این مجمع عادل برقعی رئیس هیات استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید علیرضا شمسی پور شهید شاخص ورزش کشور گزارشی از اقدامات هیات در سال 1400 و صورت وضعیت مالی هیات ارائه داد.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هیات تنیس یکی از هیات های فعال و شاخص در کشور است و همه پیشکسوتان این رشته تمام تلاش خود را برای درخشش هیئت انجام دادند.

وی افزود:خوشبختانه اقدامات هیئت مثمر ثمر و نتیجه بخش بوده و هئیت استان همدان در سطوح ملی و فراملی در دنیا صاحب نام است.

علی حقیقی تصریح کرد: یکی از مهمترین مباحث موجود بحث همگانی کردن تنیس می باشد که امیدوارم این مهم با کمک های فدراسیون و همکاری هیات تنیس استان محقق شود و علاقه مندان بیشتری در شهرستانها جذب شود.

در ادامه این مجمع دبیر فدراسیون تنیس گفت: استان همدان با وجود براداران برقعی در زمینه مربیان و داوران ظرفیت خوبی دارد که سبب می شود شرایط برای پیشرفت این رشته مهیا باشد .

وی افزود: توسعه زیر ساخت ها در همدان سبب خواهد شد که زمینه مناسبی برای برگزاری رویدادهای مهم رقابتی و برگزاری اردوهای تیم ملی بوجود آید که این مهم افزایش رونق تنیس را بدنبال خواهد داشت .

کشاورز تصریح کرد: در گزارش امروز هیات عنوان شد 3 شهرستان در عرصه تنیس فعال هستند که امیدواریم با پیگیری این هیات در سالیان آینده بیشتر شود و شهرستانی همچون تویسرکان که تنیسورهای خوبی در کشور دارد فعال شود.

همچنین در پایان گزارش مالی سال 1400 و برنامه های سال1401 به تصویب اعضاء مجمع رسید.
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz