شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 31 شهريور 1401 - 11:54

مسئول قرارگاه رسانه ای جوانان وزارت ورزش و جوانان:
تیمی 60 نفره حضور جوانان و سازمان های مردم نهاد را در اربعین حسینی به تصویر کشیدند

غلامی با بیان اینکه تیمی 60 نفره حضور جوانان و سازمان های مردم نهاد را در اربعین حسینی به تصویر کشیدند، افزود: پوشش رسانه ای کامل از حضور جوانان و سمن ها در اربعین حسینی صورت گرفت تا نشان دهیم جوانان کشور در همه زمینه پای کار نظام و ارزش های دینی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مسئول قرارگاه رسانه ای جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: همزمان با آغاز رسمی مراسم پیاده روی اربعین حسینی، خدمات گروه جوانان سازمانهای مردم نهاد کشور فعال شد و از طرف وزارت ورزش و جوانان مامور شدیم تا تلاش های سازمان های مردم نهاد را به تصویر بکشیم.

وی ادامه داد: در این طرح بزرگ که با همکاری وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت و طی 10 روز اخیر 60 نفر از جوانان استانهای سمنان، قم، خراسان رضوی به سر تیمی همدان به کربلای معلی اعزام شدند.

امیر غلامی خاطرنشان کرد: این تیم ها در طول مسیراقدام به تهیه محتوا، مصاحبه با جوانان و ساخت پادکست از سازمان های مردم نهاد جوانان که در ایران و عراق در قالب موکب به زوار امام حسین(ع) خدمت رسانه ای می کردند نمودند.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ۳۵ سمن جوانان در داخل ایران و عراق دارای موکب فعال بودند که گزارش های از اقدامات و فعالیت و نحوه خدمت رسانی این عزیزان تهیه و در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت.

امیر غلامی تصریح کرد: اقدامات این قرارگاه رسانه ای بعد از اربعین حسینی متوقف نخواهد شد و انشالله در روزهای پایانی ماه صفر این تیم به مشهد مقدس اعزام خواهد شد.

وی افزود: پوشش رسانه ای کامل از حضور جوانان و سمن ها در شهادت امام رضا(ع) صورت خواهد گرفت تا نشان دهیم جوانان کشور در همه زمینه پای کار نظام و ارزش های دینی هستند.
دفعات مشاهده : 36
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz