شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 شهريور 1401 - 09:24

ورزشگاه سردار شهید حاج حسن تاجوک ملایرمیزبان بزرگترین رویداد ورزش روستایی "جام پرچم"

بزرگترین رویداد فرهنگی و ورزشی روستاها همزمان با سراسر کشور با نام جام پرچم در مجموعه ورزشی سردار شهید حاج حسن تاجوک در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

با همکاری هیئت روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان و استان , اداره ورزش و جوانان , هیئت فوتبال و ورزش های همگانی و بخشداران و دهیاری ها بزرگترین رویداد و جشنواره فرهنگی ورزشی روستاها همزمان با سراسر کشور در راستای توسعه ورزش در روستاها با نام اولین دوره مسابقات مینی فوتبال روستایی و عشایری (جام پرچم ) به میزبانی مجموعه ورزشی سردار شهید حاج حسن تاجوک در حال برگزاری است .

ریاست اداره ورزش و جوانان به اتفاق هیئت همراه , رئیس هیئت روستایی و بازی های بومی محلی استان و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور در مجموعه ورزشی سردار شهید حاج حسن تاجوک ضمن قدر دانی از تیمهای شرکت کننده و عوامل اجرایی و برگزاری این مسابقات آن را راهی موثر و مطلوب در جذب جوانان روستایی به ورزش, توسعه ورزش در روستاها و ایجاد شور و نشاط در پسا کرونا در روستاها دانستند که از اهداف مهم برگزاری آن در سراسر کشور می باشد .

شایان ذکر است مسابقات مینی فوتبال جام پرچم شهرستان ملایر با حضور 49 تیم در دو بخش آقایان و بانوان در حال برگزاری می باشد.
دفعات مشاهده : 102
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz