شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 شهريور 1401 - 09:10

در راستای توسعه ورزش بانوان در روستاها:
بانوان روستایی در اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال جام پرچم پا به توپ شدند

بانوان روستایی شهرستان ملایر با حضور در اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال جام پرچم ویژه بانوان در سالن ولیعصر (عج) گامی موثر در توسعه ورزش بانوان روستاها برداشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

برگزاری جام پرچم باعث رشد و توسعه ورزش و ایجاد وفاق و همدلی در بین جوانان روستایی خواهد شد.

پس از افتتاحیه اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در استادیوم 5000 نفری سردار شهید حاج مرتضی روحیان در اواسط مرداد ماه سال جاری این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان به صورت مستمر و منسجم برگزار و تا پایان آبان ماه سال جاری مرحله مقدماتی آن ادامه دارد .

در همین راستا ورزشکاران بانوی ملایری که در روستاهای بخشهای تابعه شهرستان ملایر ساکن هستند با حضوری فعال در این دوره از رقابتها گامی موثر در توسعه ورزش بانوان در روستاها برداشته اند.

سمیه بروجردی نایب رئیس هیئت روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در خصوص برگزاری مسابقات مینی فوتبال جام پرچم ویژه بانوان اظهار داشت : چهار تیم از روستاهای بخش های تابعه در این دوره از مسابقات شرکت کردند که پس از برنامه ریزی های لازم و هماهنگی های انجام شده با هم به رقابت می پردازند و تیمهای برنده به استان معرفی خواهند شد .

وی در ادامه افزود : دو تیم شهدای آورزمان و منتخب نوشیجان در بیست و هفتم شهریور ماه سال جاری در سالن ولیعصر(عج) با هم به رقابت پرداختند که تیم منتخب نوشیجان با غلبه بر حریف خود پیروز میدان شد .

نایب رئیس هیئت روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان ملای در پایان صحبتهای خود همکاری و حمایت مسئولین شهرستان را در برگزاری این مسابقات تا رسیدن به کرسی های موفقیت آن خواستار شد .

ریاست اداره ورزش و جوانان به اتفاق هیئت همراه , رئیس هیئت روستایی و بازی های بومی محلی استان و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان از نحوه برگزاری این دیدار بازدید به عمل آوردند.
دفعات مشاهده : 21
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz