شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 شهريور 1401 - 08:48

معاون امور جوانان خبر داد:
اعلام فراخوان حمایت از طرح‌های سمن‌ها و تشکل‌های جوانان

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از انتشار فراخوان حمایت از طرح‌های سمن‌ها و تشکل‌های جوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: سمن‌ها و تشکل‌های جوانان برای برخورداری از حمایت این نهاد می‌توانند طرح‌ها و برنامه‌های خود را بر اساس موضوعات و چهارچوب‌های اعلام شده در فراخوان تا روز ۲۲ مهر در سامانه وزارت ثبت کنند.


وی هدف از این طرح را حمایت از ایده‌های کاربردی حوزه جوانان و کمک به اجرایی شدن آن‌ها عنوان کرد و افزود: این برنامه از طریق یک فرایند نظامند و هماهنگ صورت می‌گیرد که شامل دریافت طرح، ارزیابی و داوری طرح توسط متخصصان این حوزه و در نهایت حمایت از طرح‌های موثر و کاربردی است.


یوسف خدرویسی تصریح کرد: اکنون فراخوان اجرای این برنامه ابلاغ شده و ادارات ورزش و جوانان سراسراستان موظفند در این خصوص اطلاع‌رسانی مناسب به همه سازمان‌های مردم نهاد جوانان (دارای اعتبارنامه فعالیت از وزارت ورزش و جوانان) و تشکل‌های جوانان (دارای اعتبارنامه فعالیت از سایر نهادها) برای ارائه طرح در موضوعات مشخص شده را انجام دهند.


وی تصریح کرد: جوانان می‌توانند از طریق میزکاربری توانمندسازی در سامانه مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان به آدرس saman.msy.gov.ir طرح‌های خود را تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال (۲۰میلیون تومان) ثبت کنند.
دفعات مشاهده : 37
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz