شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 13:08

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان:
هیات های ورزشی استان همدان ارزیابی می شوند

ضمیری کامل با بیان اینکه هیات های ورزشی استان همدان ارزیابی می شوند، گفت: ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی موجب می شود تا میزان توانمندی مسئولان هیات های ورزشی مشخص شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اظهار کرد: طرح ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی استان همدان به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف هیات های ورزشی بر اساس شاخص های جدید در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی علاوه بر اینکه میزان توانمندی مسئولان هیات های ورزشی را مشخص می کند سبب می شود در همین چارچوب افرادی که شاخص های لازم را برای شکوفایی رشته های ورزشی استان ندارند شناسایی شوند.

علی ضمیری کامل درباره نحوه ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی اعلام کرد: محورهای لازم برای بررسی نحوه عملکرد هیات ها از سوی کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان تدوین شده و برهمین اساس ارزیابی های لازم در مورد هیات های ورزش استان را انجام می دهند و هیات های فعال از توجه بیشتری به لحاظ اعتبارات و امکانات برخوردار می شوند.

وی خاطرنشان کرد: این ارزیابی در سال های گذشته نیز انجام شده بود اما نقاط ضعفی داشت که کارشناسان اداره کل با بررسی نقاط ضعف ارزیابی گذشته سیستم جدید ارزیابی را تدوین کرده اند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: عملکرد هیات های ورزشی و دستگاه های ورزش شهرستان ها مورد توجه اداره کل ورزش و جوانان همدان است و شهرستان های فعال از توجه بیشتری به لحاظ اعتبارات و امکانات برخوردار می شوند.

وی اضافه کرد: امسال نیز هیات ها و ادارات شهرستانی مورد ارزیابی قرار می گیرند و نقاط ضعف و قوت آنان مورد بررسی و در راستای رفع نواقص اقدام می شود.
دفعات مشاهده : 196
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد