شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 09:17

گرامیداشت شهدای 15 خرداد
برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی شهرستان ملایر

به مناسبت گرامیداشت شهدای 15 خردادمسابقات بوکس قهرمانی شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر ، در راستای قهرمان پروری و معرفی مستعدین ورزشی در رشته بوکس به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام قیام خونین 15 خرداد یک دوره مسابقات بوکس قهرمانی شهرستان با همکاری هیئت بوکس و اداره ورزش و جوانان در سالن بوکس شهید حسینی مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

بیش از پانزده نفر از ورزشکاران این رشته ورزشی در دور رده سنی نوجوانان و جوانان در این دوره از مسابقات شرکت کردند و برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

در نهایت در رده سنی نوجوانان در وزن 48 کیلو گرم یاسین موسی خانی مقام اول ,محمد حیدری مقام دوم و در وزن 67 کیلو گرم حسین بختیاری و سجاد روزبهانی به ترتیب عناوین اول و دوم این مسابقات را از آن خود کردند.

در دره سنی جوانان نیز در وزن 48 کیلوگرم محمدرضا موسوی اول , یزدان موسی خانی دوم و در وزن 67 کیلوگرم ابوالفضل موسوی, حسام احمدوند و مهدی عباسی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند و در وزن 80 کیلو گرم مهدی شهبازی , کسری نورالهی و سجاد ترکزبان موفق به کسب مقامهای اول تا سوم این مسابقات شدند.
شایان ذکر است نفرات برتر این مسابقات برای حضور در مسابقات استانی و کشوری انتخاب و معرفی شدند.
دفعات مشاهده : 248
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد