شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 خرداد 1401 - 21:03

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
پرداختن به موضوعات ازدواج و تعالی خانواده موردتوجه تولیدکنندگان محتوا باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: پرداختن به موضوعات ازدواج و تعالی خانواده موردتوجه تولیدکنندگان محتوا باشد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی ظهر سه‌شنبه در دیدار با جمعی از تولیدکنندگان محتوای فرهنگی و اجتماعی در صوت و تصویر که با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان و همچنین رئیس گروه ساماندهی جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان هدایتگر جامعه اسلامی در حوزه‌های مختلف سیاست‌های کلی نظام را همواره مطرح کرده و می‌کنند.
وی با بیان اینکه خط و مشی رهبری معظم انقلاب فراتر از اندیشه و دید ماست چراکه ایشان با جهان‌بینی صحیح و همچنین مشاوره و توجه به ضروریات روز است، گفت: امروز ما وظیفه داریم به‌عنوان سربازان ولایت در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی هرآنچه به مصلحت کشور و جوانان است تهیه و تولید کنیم چراکه مهم‌ترین دغدغه مقام معظم رهبری در بحث فرهنگ است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان امروز باید سعی کنیم از زبان افراد و اشخاص مختلف برای بیان ضروریات جامعه همچون مسئله جمعیت و ازدواج استفاده کنیم، گفت: ساخت برنامه‌های مختلف از افراد موفق نه‌تنها هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.
وی افزود: امروز باید به معرفی افرادی که در کنار متأهل بودن و فرزندان بودن علی‌رغم محدودیت‌های مالی به موفقیت رسیده‌اند بپردازیم چراکه دشمن موضوعات مختلف اجتماعی و اقتصادی که در هر جامعه‌ای وجود دارد به‌عنوان سپر برای جوانان قرار داده است.
سیفی با تاکید بر اینکه تک‌بعدی زیستن و تک‌بعدی نگری آفت اصلی جامعه است، گفت: امروز باید سعی کنیم در کنار مسئولیت‌های اجتماعی، فرهنگی و غیره‌ای که داریم نقش پررنگ‌تر و اثرگذارتری را در خانواده و برای فرزندان رقم بزنیم چراکه آنچه برای خانواده مهم است نقش همسری و پدری است.
وی با بیان اینکه با جدیت تمام در کنار جوانان و ورزشکاران توانمند استان همدان هستم، گفت: حمایت از جوانان و پرداختن به موضوعات پیرامون آن‌ها موجب تغیر مسیر جامعه جوانان می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: فعالیت در حوزه فضای مجازی و تولید محتوای مناسب و مبتنی بر سبک زندگی اسلامی باید موردتوجه همه فعالان این حوزه و اندیشمندان باشد.
در ادامه معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه آمدگی حمایت از تولیدکنندگان محتوا در حوزه ازدواج و خانواده داریم، گفت: خوشبختانه با نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به حوزه جوانان خصوصاً موضوعات پیرامون ازدواج و تعالی خانواده طی سال گذشته برنامه‌های متنوعی در استان برگزار شده است.
وی گفت: امسال نیز برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام شده است امیدواریم با حمایت همه فعالان و توانمندان این حوزه‌ها بتوانیم اقداماتی ماندگار برای تعالی جوانان استان همدان انجام دهیم.
حمدالله چاروسایی، رئیس گروه ساماندهی جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه فضای مجازی و تولید محتوا در آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است آن‌چنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر مسئولیت رهبری را نداشتم مدیریت فضای مجازی را به عهده می‌گرفتم، گفت: امروز وظیفه داریم هرآنچه در توان داریم در این حوزه بکار بگیریم.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 180
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد