شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 خرداد 1401 - 11:44

برگزاری جشن دهه کرامت به مدت ۱۱ شب در پارک شهدای گمنام شهر دمق

جشن دهه کرامت به مدت ۱۱ شب در پارک شهدای گمنام شهر دمق با حضور مسئولین و مردم شهر دمق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن، سرپرست اداره ورزش و جوانان رزن گفت: جشن دهه کرامت به مدت ۱۱ شب در پارک شهدای گمنام شهر دمق با حضور مسئولین و مردم شهر دمق برگزار شد.
وی افزود: سخنرانی های مختلف با رویکرد خانواده، مولود خوانی، اجرایی برنامه طنز، شعبده بازی، اجرای موسیقی های  شاد با موضوع میلاد ائمه اطهار (ع) از برنامه هایی اجرایی این جشن است.
درویشی اظهار داشت:  این جشن مردمی و با همت کانون فرهنگی و هنری ملاحسین قلی شوندی رزن، اداره ارشاد رزن، شورای شهر، بخشداری  و با همکاری هیات امنای مسجد جامع شهر دمق و هیئت های ورزشی برگزار شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رزن  ادامه داد: دهه کرامت منشاء خیر و برکت، همچنین فرصت ارزنده ای برای ترویج آموزه های دینی و ارتقاء معرفت عمومی نسبت به اهل بیت(ع) و نیز نمایش چهره رحمانی اسلام است.<

درویشی افزود: درایام دهه کرامت می طلبد با اجرای برنامه های فاخر محتوا محور و مبتنی بر مشارکت فعال و پرشور مردم، ضمن تکریم شایسته این دهه، زمینه را برای بهره مندی مناسب جامعه اسلامی از آثار و برکات و ظرفیت های ارزشمند آن فراهم کرد.
دفعات مشاهده : 169
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد