شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 - 22:56

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
روابط‌عمومی‌ها باید شفافیت در انعکاس اخبار و اطلاعات را سرلوحه قرار دهند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: روابط‌عمومی‌ها باید شفافیت در انعکاس اخبار و اطلاعات را سرلوحه قرار دهند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با مدیر و پرسنل روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط‌عمومی، اظهار کرد: باید هر فرد خود را محور دنیا و تحول و امیدآفرینی در جامعه بداند تا بتوانیم اقدامات مثبتی در حوزه فعالیت خود و کشور انجام دهیم.
وی با بیان اینکه وظیفه روابط‌عمومی‌ها القای امید در جامعه و بیان شفاف اخبار و اطلاعات است، گفت: خوشبختانه روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان یکی از روابط‌عمومی‌های برتر استان و کشور است که همواره با اقدامات اثربخش مبدأ تحول است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه روابط‌عمومی‌ها باید در زندگی اجتماعی و اداری خود بیش از سایر افراد عادل و امین باشند و متعهدتر از همیشه عمل کنند، گفت: مردم و جامعه ورزش و جوانان افرادی نجیب هستند که انتظاری جز صداقت و شفافیت ندارند لذا این مهم را در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی با تاکید بر اینکه امروز باید در سیستم اداری و جامعه چندجانبه عمل کنیم و با تلاش و کوشش فعالیت کنیم، خاطرنشان کرد: باید روحیه اثربخشی را در خود تقویت کنیم تا علاوه بر خوب شدن حال خود حال دیگران را نیز خوب کنیم.
سیفی، تصریح کرد: رسالت روابط‌عمومی‌ها بسیار خطیر و سنگین است چراکه حوزه اطلاع‌رسانی و ارتباطات امروز گسترده‌تر از گذشته است لذا باید برای پیشرفت و تعالی سازمان ریسک‌پذیر باشیم.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz