شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 - 17:38

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
سیاست‌های ابلاغی جمعیت ناجی کشور از بحران پیری است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: سیاست‌های ابلاغی جمعیت ناجی کشور از بحران پیری است .

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در جلسه نشست صمیمی و با کارشناسان، صاحب‌نظران، گروه‌های جهادی و سازمان‌های مردم‌نهاد جوان حوزه جمعیت که با حضور معاون جوانان و رئیس گروه ساماندهی جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و جمعی از نمایندگان دستگاه‌های متولی برگزار شد، اظهار کرد: امروز جمعیت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری و کشور است باید تلاش کنیم با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها این دغدغه مهم را رفع کنیم.
وی با اشاره به اینکه سیاست‌های کلی جمعیت که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده از جامعیت فراوانی برخوردار است که باید جزءبه‌جزء اجرایی شوند، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد جوان استان همدان و همچنین مراکز مشاوره ازدواج می‌توانند نقش اثرگذار و تعیین‌کننده‌ای در این حوزه داشته باشند لذا باید با بهره‌گیری از خرد جمعی نسبت به پیاده‌سازی هرچه بهتر سیاست‌های جمعیتی اقدم کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه آمادگی توسعه مراکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده در نقاط مختلف استان خصوصاً مناطق محروم را داریم، گفت: این مراکز با مجوزی که از طرف وزارت ورزش و جوانان اخذ می‌کنند می‌توانند در جهت اجرای سیاست‌های ابلاغی جمعیت، همچنین ازدواج و تعالی خانواده فعالیت نمایند.
سیاست‌های ابلاغی جمعیت برای دستگاه‌های اجرایی لازم‌الاجرا است
در ادامه نیز یوسف خدرویسی، گفت: خوشبختانه اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بهره‌گیری از ظرفیت مراکز مشاوره ازدواج برنامه‌های بسیار خوبی در این راستا انجام داده است.
وی با اشاره به فعالیت قرارگاه جمعیت به همت جوانان فعال در سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه ازدواج و خانواده، گفت: آنچه امروز بیش‌ازپیش باید موردتوجه قرار داشته باشد بحث اجرای سیاست‌های ابلاغی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری است چراکه بر اساس قانون لازم‌الاجرا است.
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در خصوص ازدواج‌های آسان و آسان‌گیری ازدواج توسط والدین از دیگر مواردی است که باید موردتوجه قرار بگیرد لذا می‌طلبد در این زمینه دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها نقش مؤثرتری ایفا کنند.
گفتنی است در این مراسم هریک از کارشناسان به بیان راهکارها و دغدغه‌های خود در این حوزه پرداختند.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 52
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz