شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 - 17:15

شهردار همدان:
درخشش تیم فوتبال شهرداری همدان توسعه اقتصادی و زیربنایی استان را فراهم می‌کند

شهردار همدان، گفت: درخشش تیم فوتبال شهرداری همدان توسعه اقتصادی و زیربنایی استان را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سید مسعود حسینی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که با حضور مسئول حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اولیایی، عضو کمیته بدوی فدراسیون فوتبال، رئیس هیئت‌مدیره تیم پاس همدان، مسئولین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان و تنی چند از کارشناسان استان برگزار شد با بیان اینکه خوشبختانه استان همدان دارای افراد توانمند و صاحب‌نفوذ در حوزه‌های مختلف دارد که می‌طلبد برای توسعه هرچه بیشتر استان با وفاق همدلی از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم، گفت: متأسفانه در ادوار گذشته اختلافات موجب درجازدن در برخی حوزه‌ها شده اما امروز با گفتگو و تعامل این مهم باهدف رسیدن به موفقیت کنار گذاشته شده و به فرصتی ارزشمند برای توسعه استان منجر شده است.
وی با بیان اینکه دغدغه جدی ما توسعه همه‌جانبه شهرستان همدان، است: در این راستا سعی ما بر این ایست با جذب سرمایه‌گذار این مهم را سرعت بیشتری ببخشیم چراکه همدان اگر آسیبی دیده است به‌واسطه عدم حضور سرمایه‌گذار است.
شهردار همدان با اشاره به اینکه تیم شهرداری همدان یک تیم نیست چراکه هزاران نفر را امیدوار کرده و دارای نماینده از سراسر استان است، گفت: همه ما به ‌پاس علاقمندیم اما برای ایجاد شور و نشاط مضاعف حضور دو تیم در لیگ‌های مختلف نیاز است.
وی با تاکید بر اینکه تیم فوتبال شهرداری همدان از گوشت و پوست‌واستخوان ماست و هرآنچه نیاز باشد برای تعالی آن انجام می‌دهیم، گفت: درخشش تیم فوتبال شهرداری همدان توسعه اقتصادی و زیربنایی استان و شهرستان همدان را فراهم می‌کند.
حسینی با اشاره به اینکه اصلی‌ترین برنامه ما در شهرداری سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار و اعتبار است، گفت: اعتبارات دولتی جوابگوی تیم داری حرفه‌ای نیست لذا آمادگی داریم بر اساس ظرفیت‌های قانونی از توان‌بخش خصوصی استفاده کنیم.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 50
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz