شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 - 17:12

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
الگوی واگذاری «تیم فوتبال پاس همدان» برای «تیم شهرداری همدان» اجرایی شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: الگوی واگذاری «تیم فوتبال پاس همدان» برای «تیم شهرداری همدان» اجرایی شود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با شهردار همدان و مسئولین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان که با حضور مسئول حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اولیایی، عضو کمیته بدوی فدراسیون فوتبال، رئیس هیئت‌مدیره تیم پاس همدان و تنی چند از کارشناسان استان برگزار شد، اظهار کرد: امروز لازمه توسعه ورزش در دو بخش همگانی و حرفه‌ای نیازمند جذب اسپانسر و حامی مالی توانمند است.
وی با بیان اینکه ورزش در بعد اقتصادی محل سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغل بزرگ است، گفت: امروز باید سعی کنیم برای تحول هرچه بیشتر در ورزش استان تعامل سازنده با اسپانسرها داشته باشیم چراکه موجبات نزدیک شدن تیم‌های حرفه‌ای به قله افتخار را فراهم می‌کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به مدل موفقیت‌آمیز بهره‌گیری مشترک بخش خصوصی از تیم فوتبال پاس و بلعکس، گفت: خوشبختانه امروز شاهد رفع بسیاری از مشکلات تیم فوتبال پاس همدان هستیم و علاوه بر این نیز عایدات آن نصیب ورزش استان می‌شود.
وی با بیان اینکه الگوی واگذاری تیم پاس برای واگذاری تیم شهرداری همدان به بخش خصوصی می‌تواند الگویی موفق باشد که باید زیر نظر کارشناسان خبره و توانمند اتفاق بی افتد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرداری همدان و مجموعه فرهنگی ورزشی تحت امر در حوزه توسعه ورزش همگانی و قهرمانی اقدامات شایانی در سطح شهرستان همدان انجام داده‌اند که باید این اقدامات در این دوره با برنامه‌ریزی صحیح و بهره‌گیری از خرد جمعی و نظر شورای اسلامی شهر به بهترین و بالاترین سطح خود برسد.
سیفی با اشاره اعلام آمادگی دو اسپانسر برای تیم شهرداری همدان، تصریح کرد: در حال حاضر این موضوع با تشکیل کمیته‌ای مشورتی متشکل از کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، شهرداری همدان و فدراسیون فوتبال در حال بررسی جهت انتخاب و واگذاری است امیدواریم بتوانیم با تطابق شرایط، الزامات و چهارچوب‌های قانونی آینده‌ای روشن برای تیم فوتبال شهرداری همدان رقم بزنیم.
وی با بیان اینکه ماهیت حضور بنده در همدان باقی‌گذاشتن اثری ماندگار در ورزش استان است، گفت: آمده‌ایم بگوییم که همدان افراد و ظرفیت‌های توانمندی برای به دست گرفتن امورات خود در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی دارد.
وی با تاکید بر اینکه سند تحول دولت آیت‌الله رئیسی در حوزه ورزش سندی بسیار جامع و دارای ابعاد مختلف است که می‌تواند توسعه ورزش در دو بخش قهرمانی و همگانی را بیش‌ازپیش تقویت کند، گفت: در حال فراهم‌کردن مقدمات برگزاری شورای ورزش استان به ریاست استاندار محترم به‌منظور بررسی ابعاد مختلف توسعه ورزش در استان و تأثیر آن بر سایر حوزه‌ها هستیم.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 43
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz