شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 ارديبهشت 1401 - 14:16

مسابقه تیراندازی باکمان ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان همدان برگزار شد

به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات یکدوره مسابقه تیراندازی باکمان ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، دبیر هیأت تیراندازی با کمان استان همدان گفت: به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات مسابقه تیراندازی باکمان ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان برگزار شد.
وی ادامه داد: این مسابقه در بخش بانوان و آقایان با شرکت بیش از 40 نفر از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان در محل سایت تخصصی تیراندازی با کمان همدان واقع در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی پور برگزار شد.
ساسان رضوی مشعوف افزود: در بخش آقایان سید نظام الدین موسوی از بانک توسعه تعاون، امیر مجد از بانک رفاه و رضا ویسی از تبلیغات اسلامی استان به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی تصریح کرد: در بخش بانوان شیما کردیان همدانی از اداره کل ورزش و جوانان استان اول شد و اکبرنیا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و زهرا کیانپور از اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی و به ترتیب دوم و سوم شدند.
مراسم اختتامیه این رقابتها با حضور ضمیری کامل معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، کردکریمی رئیس شورای روابط عمومی استان و جمعی از مدیران روابط عمومی برگزار شد.
دفعات مشاهده : 147
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد