شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 ارديبهشت 1401 - 14:14

برگزاری مسابقه مینی گلف ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان


به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات یکدوره مسابقه مینی گلف ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست هیأت گلف استان همدان گفت: به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات مسابقه مینی گلف ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان برگزار شد.
وی ادامه داد: این مسابقه در بخش بانوان و آقایان با شرکت بیش از 40 نفر از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان همدان در محل سایت تخصصی مینی گلف همدان واقع در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی پور برگزار شد.
صالح جهانگرد افزود: در بخش آقایان احسان آبگون از اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی، علیرضا خرمرودی از اداره کل اقتصاد و دارایی و حمید رضا جلیلی از شورای شهر همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی تصریح کرد: در بخش بانوان حانیه سزاواریگانه از اداره ورزش و جوانان همدان اول شد و زهرا کیانپور از اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی و شیما کردیان همدانی از اداره کل ورزش و جوانان استان به ترتیب دوم و سوم شدند.
مراسم اختتامیه این رقابتها با حضور ضمیری کامل معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، کردکریمی رئیس شورای روابط عمومی استان، جهانگرد سرپرست هیات گلف و جمعی از مدیران روابط عمومی برگزار شد.
گفتنی است در حاشیه این مراسم به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات از مهدی شریفی روابط عمومی هیات گلف استان همدان تجلیل بعمل آمد.
دفعات مشاهده : 87
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz