شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 29 دي 1400 - 11:55

در دیدار صالح جهانگرد با رییس فدراسیون گلف مطرح شد:
برای توسعه و ترویج گلف در حوزه همگانی و قهرمانی تلاش می کنیم

در دیدار سرپرست هیئت گلف استان همدان با دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف کشور مطرح شد: برای توسعه بیش از پیش و ترویج گلف در حوزه همگانی و قهرمانی تلاش می کنیم.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از هیئت گلف؛ در دیدار سرپرست هیئت گلف استان همدان با دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف کشور مطرح شد: برای توسعه بیش از پیش و ترویج گلف در حوزه همگانی و قهرمانی تلاش می کنیم.
در این دیدار، رییس فدراسیون گلف کشور با ابلاغ حکمی صالح جهانگرد را به عنوان سرپرست هیئت گلف استان همدان منصوب کرد، در این حکم آمده است:به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست هیئت کلف استان همدان منصوب می‌شوید شایسته است به استناد تبصره 3 ماده هفت آیین‌نامه نحوه فعالیت هیئت‌های ورزشی استان و شهرستانی حداکثر ظرف مدت 4 ماه از تاریخ صدور حکم نسبت به فراهم نمودن شرایط برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت آن استان اقدام نمایید.
امید است با اتکال به خداوند منان از تمام ظرفیت‌های موجود استان در زمینه رشد و تعمیم این رشته مفرح ورزشی و انجمن‌های تابعه در بین اقشار مختلف مردم استفاده نمایید.
صالح جهانگرد با بیان دستاوردهای هیئت گلف استان در دوره های قبلی گفت:برای توسعه بیش از پیش و ترویج ورزش مفرح و جذاب گلف در بین جوانان و خانواده ها در ابعاد همگانی و قهرمانی تلاش می کنیم.
وی افزود: با هدف معرفی رشته گلف در بین خانواده ها، مبحث استعدادیابی در سطوح مختلف خصوصا نونهالان و نوجوانان را آغاز و تا پایان سال با جلسات تمرینی رایگان دنبال خواهیم کرد.
دفعات مشاهده : 136
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz